Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Кадрове адміністрування закладу освіти на початку навчального року: сучасні правові аспекти
»
Взяти участь Всі події
Сьогодні 10:29
2 0

«У нас криза в математиці». Милованов розкритикував спрощення НМТ

Україна має серйозні проблеми з математичною освітою, які можуть впливати на розвиток держави та її технологічний потенціал. Так вважає президент Київської школи економіки Тимофій Милованов. Про це він розповів у коментарі «Новини.live».

Милованов закликав не спрощувати НМТ, а натомість посилювати підготовку учнів і підтримку викладачів. Посадовець вважає, що результати вступної кампанії вкотре привернули увагу до проблеми рівня математичних знань українських школярів. На його думку, зниження складності НМТ не допоможе розв'язати проблему. Навпаки, варто зосередитися на тому, щоб учні отримували якісніші знання ще під час навчання у школі.

У нас криза в математиці. Якщо у нас не буде математичної освіти, то не буде України, а ворог нас захопить, — сказав Милованов.

Результати тестування варто сприймати як показник реального стану математичної підготовки, а не як причину для спрощення тестування.

Окремо Милованов звернув увагу на важливість математики. Україні необхідно готувати більше фахівців з інженерії та суміжних напрямів. Такі спеціалісти потрібні для створення нових рішень в оборонній сфері. Посадовець переконаний, що замість спрощення вимог до вступників необхідно підвищувати якість викладання.

Титульне фото: ukroboronprom.com.ua