і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів
Китай

У Китаї побудували дитсадок, який є копією справжнього села

Питання дефіциту дошкільної освіти в сільській місцевості Китай вирішив нестандартно. Для дітей було створено дитячий садок, який є мініатюрною копією справжнього села.

За допомогою місцевого самоврядування, в селі Бейша, у китайському окрузі Фунінг з’явилось село у масштабі.

Мінісело заохочує дитячу допитливість та сприяє динамічному розвитку своїх маленьких учнів. Так, вже тільки увійшовши на територію, діти бачать відкритий простір, оточений деревами. Гуляючи територією, діти відкривають для себе маленькі секретні містечка. У такий спосіб, майданчик ідеально підходить для навчання на свіжому повітрі та ігор в хованки.

Будівлі дитячого садочка Beisha, який сконструювала Пекінська архітектурна фірма Crossboundaries, зв’язуються між собою звивистими доріжками та розташовуються навколо центральної площі.

Головна проблема полягалау тому, що під час творення мініатюрного селища потрібно було правильно розрахувати масштаби. Адже територія якомога сильніше повинна була повторювати архітектуру справжніх селищ регіону.

Архітекторам це вдалось. Навіть на прилеглих до дитячого садка територіях розкинулися безкінечні родючі землі. А в пейзаж вписується сусіднє село, що складається з двох-і триповерхових будинків зі скатними дахами та цегляними фасадами.

Цікаво, що саме цей проєкт вивів регіон на перше місце в Китаї за темпами розвитку високоякісної дошкільної освіти в сільських районах. А також став прикладом дитячого садка, який органічно вписався у сільську атмосферу. Проєкт дитячого садочка Beisha став своєрідним викликом архітектурі типових дитячих садків у Китаї.


Нагадаємо, учні Малої академії наук матимуть змогу запускати власні проєкти в космос. 

Джерело фото dezeen

Посилання на сайт: https://www.dezeen.com/

Авторка: Любава Кулинич

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти