Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Ситуація успіху: основні поняття, сутність, технологічні аспекти, інклюзивна практика
»
Взяти участь Всі події
Новини
58
3 червня 2020 о 16:54

У дитячий садочок – без черг: регіони України розробили план створення додаткових місць

Станом на 1 травня 2020 вдалося створити 1774 додаткових місць у закладах дошкільної освіти.

Кожен регіон України вже розробив поетапний план створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти. Крім того, очікується зниження вартості оренди для приватних закладів освіти, що своєю чергою вплине на ціну. Про це повідомив голова комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, інформує портал УНН.

Подолати черги, а також покращити якість дошкільної освіти та оновити її зміст – наше завдання. Сьогодні кожен регіон вже розробив поетапний план створення додаткових місць у закладах дошкільної освіти. Як саме? Шляхи різні: це або відкриття нових закладів, або реконструкція старих, або відкриття їх у пристосованих приміщеннях, – розповів пан Бабак.

Він додав, що за останніми даними від регіональних органів управління освітою станом на 1 травня 2020 вдалося створити 1774 додаткових місць у закладах дошкільної освіти.

Ми знижуємо вартість оренди для приватних закладів освіти. Тобто приватні садочки, як і державні, мають право брати в оренду державне і комунальне майно за 1% від оцінної вартості, а не за 10%, як є зараз. Зниження цієї вартості вплине на вартість навчання, покращить доступність освіти, збільшивши кількість місць у садочках і школах, та сприятиме підвищенню її якості. Це ще один шлях, – наголосив Сергій Бабак.

Раніше «Всеосвіта» писала про те, що для батьків дошкільнят створили корисну шпаргалку, яка допоможе розібратися у процедурі подання документів до закладів дошкільної освіти.

Джерело: https://vse.ee/dze

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.