Новини
6860
21 жовтня 11:09

У 2022 році випускники мають право безкоштовно скласти ЗНО щонайбільше з 5 предметів, – УЦОЯО

Якщо учасник бажатиме скласти тести з понад п'яти навчальних предметів, то зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.

У 2022 році кожен зареєстрований учасник/ зареєстрована учасниця має право безоплатно, тобто коштом державного бюджету, пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Українського центру оцінювання якості освіти у фейсбуці.

#УЦОЯО зазначає, що обов’язкових предметів ЗНО немає, натомість особа, яка має бажання вступати до закладу вищої освіти, самостійно визначає, результати яких тестів їй потрібні для вступу на ту чи ту спеціальність. Перелік таких предметів визначено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2022 році (додаток 2).

! Крім того, в УЦОЯО повідомили, що відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2022 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати ЗНО 2019-2022 років.

Якщо учасник / учасниця бажатиме скласти тести з понад п'яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб.

Уважно ознайомтеся з проєктом Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти на 2022 рік:

Вас може зацікавити: Вступ – 2022: які основні зміни очікують на абітурієнтів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.