Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Новини
31
4 листопада 2019 о 16:10
pdf Роздрукувати

Цифрові лінії: як їх використовувати в освітньому процесі

Для чого вчителі використовують цифрові лінії у садочку та школі? Бо це незамінний помічний у вивченні математики.

Коли діти розпочинають своє знайомство з цифрами, математичними діями і рахунком, вони відчувають труднощі у засвоєнні нової інформації. Хтось легко розуміє принцип дій віднімання чи додавання, а іншим дітям важко зрозуміти такі прості, на перший погляд, дії.

Щоб малечі було легше зануритись у математичний світ, спробуйте кілька цікавих ідей з нотатками і цифровими лініями, які ми для вас підготували. Такий цікавий засіб для навчання використовують вчителі з інших країн світу, щоб пожвавити освітній процес. 

Ідея №1. Напишіть числа на маленьких листочках і попрохайте дітей розкласти їх за порядком на спеціальній шкалі. Проста ідея ідеально підходить для учнів, які вивчають порядковий рахунок. Для учнів старшого віку таку вправу можна виконувати з дробами чи десятковими числами. Приклеївши стрічку на підлогу, учні можуть рахувати взуття, зошити, ручки чи інше шкільне приладдя.

Number Line Activities Busy ToddlersNumber Line Activities Days With Grey

Ідея №2. Напишіть на листочках цифри і розкладіть їх на будь-яку поверхню. Діти навпроти кожної цифри мають покласти таку кількість доміно, яка відповідатиме цій цифрі.

Ідея №3. Якщо діти не можуть запам’ятати порядок цифр, спробуйте їм розповісти історію. Подумайте, чому одиничка розташовується за нулем, а двійка за одиничкою і т.д.  Або ж залучіть до створення історії й дітей.

Number Line Activities The First Grade Parade

Ідея №4. Деякі вчителі вдаються до більш оригінальних ідей: наприклад, створюють числові лінії з прищепок, картону, чи пакету із замком zip.

Number Line Activities Fantastic Fun and Learning

А яка з цих ідей найбільше припала до душі саме вам? І чи користуєтесь ви такими лайфхаками?


Читайте також: 

Нестандартні способи навчити дітей рахувати;

Карти Проппа: ефективний інструмент для розвитку зв'язного мовлення і творчого мислення

Джерело: We Are Teachers 

#НУШ #ігри #математика #дошкільнята 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.