Новини
10362
18 січня 2019 о 13:44

ТОП-5 шкіл і дитсадків, які змінились до невпізнаванності

Пропонуємо вам переглянути світлини оновлених садків і шкіл, від яких перехоплює подих.

В Україні активно відкриваються нові школи та дитячі садочки, обладнанні сучасними меблями та вирізняються з-поміж інших яскравим дизайном, архітектурною доступністю. Навчатися у таких закладах – мрія кожної дитини. Від перегляду фотографій перехоплює подих, хочеться знову стати дитиною і відвідувати такі заклади освіти. 

 ЗДО «Зернятко» м. Новоукраїнка (Кіровоградська область) 

Будівельні роботи розпочалися у 2017 році. Під час ремонту були замінені вікна та двері, оновили зовнішні та внутрішні інженерні мережі, відремонтована покрівля, утеплили фасада. Урочисте відкриття дитячого садочка відбулося 10 січня 2019 року. Для діток тут створили просторові ігрові кімнати, спальні, роздягальні та харчоблок. А для ігор на вулиці, спеціально облаштували яскравий ігровий майданчик.

Джерело: МОН

 Навчально-виховний комплекс №1 м. Покров (Дніпропетровська область) 

Реконструйований заклад змінився до непізнаваності. Впродовж 50 років у школі нічого не змінювалось, а нині – це сучасний заклад освіти, в якому учні навчаються із задоволенням. Дизайнери вибрали для яскраві кольори: зелений, помаранчевий та рожевий, які сприятимуть концентрації учнів на вивченні матеріалів. У класах є інтерактивні дошки, а на кожному поверсі – буккросинги. Заклад можуть відвідувати діти з особливими освітніми потребами, оскільки для них створена ресурсна кімната і медіатека.

Джерело: adm.dp

 Дитячий садок «Десняночка» с. Сосонка (Вінницька область) 

У невеликому селі Сосонка, що на Вінниччині на відкриття дитячого садочка мешканці чекали 22 роки. Сьогодні заклад може прийняти до 90 дітей. У приміщенні нові столи, ліжечка, вбиральні, ігрові кімнати, тобто все, що необхідне для комфортного перебування дітей.

 Бориспільський академічний ліцей 

14 січня 2019 року у ліцеї почало навчання понад 500 дітей. На урочистому відкритті був присутній Президент України Петро Порошенко. Нині на території ліцею є великий зелений спортивний майданчик, а всередині на учнів чекають великі класи, просторі коридори. У лабораторії фізики, хімії, біології закуплено нове обладнання, тож це допоможе дітям займатися науковою діяльністю.

Джерело: МОН

 Дитячий садок «Усмішка» с. Фурси (Київська область) 

У Фурсівській сільській об’єднаній територіальній громаді відкрили новий дитсадок “Усмішка”, у якому навчатимуться 90 місцевих дітей. Це перший заклад дошкільної освіти, відкритий в об’єднаній територіальній громаді на Київщині. У закладі обладнали актову залу, кімнату відпочинку, вбиральню, зону для активностей тощо. Їх наповнили яскравими меблями, іграшками та сучасним обладнанням для інтерактивних занять. Важливо, що у садочку передбачені усі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Нині там навчатимуться 4 різновікові групи дошкільнят.

Джерело: МОН

Нагадуємо, “Всеосвіта” створила добірку цікавих ідей та методичних матеріалів для 18 тижня НУШ. 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.