Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

18 січня 2019 о 09:30

18 тиждень НУШ: добірка матеріалів і цікавих ідей від «Всеосвіти»

Добірка методичних матеріалів та ідей, які стануть в пригоді кожному вчителю.
Оголошення:

Розпочався 18 тиждень Нової української школи, і ми підготували для вас добірку цінних методичних матеріалів та ідей, які допоможуть вам урізноманітнити навчальний процес.

 Гра “Який транспорт обереш ти?” 

Покажіть дітям зображення автобуса, поїзда, літака і машини та запитайте, яким видом транспорту вони скористаються, якщо поїдуть у подорож. Нехай учні поміркують, який із цих видів транспорту є найбезпечнішим та чому.

Завантажити зображення за посиланням: https://vseosvita.ua/library/tematicni-zobrazenna-do-18-tizna-nus-a-mandrivnik-102213.html

 Розмальовка “Що ти візьмеш з собою у подорож?” 

Розмальовка такого формату дозволяє малечі провести час весело й незабутньо. На ній зображені найвизначніші пам’ятки різних країн світу, аксесуари, елементи одягу, необхідні речі для відпочинку на пляжі тощо. Запропонуйте учням подивитись на зображення та обрати ту чи іншу річ, яку вони збирається взяти з собою у подорож або без чого не уявляють свій відпочинок.

ВсеосвітаПерейти на сторінку документа

 Міста України 

Дізнайтесь у ваших учнів, у яких містах України вони вже встигли побувати та що саме вони знають про них. Зображення можна використовувати для створення презентацій, стіни слів, відео, лепбуків тощо.

Чернівці
Одеса
Київ
Луцьк

Завантажити зображення за посиланням: https://vseosvita.ua/library/zobrazenna-mist-ukraini-do-18-tizna-nus-a-mandrivnik-102205.html

 Інтелектуальна гра “Подорож містами України”                                                                     
Мета гри: сприяти формуванню та розвитку в учнів інтелектуального й духовного потенціалу, створити максимально сприятливі умови для інтелектуального, морального та фізичного розвитку дітей, стимулювати творчу діяльність учнів.

 Презентація “Подорож: міста і села України” 

Презентація до курсу "Я досліджую світ" Урок 10 "Подорож: Міста і села України". В коментарях додано заготовку до вправи "Гончарі-декоратори". Можна роздрукувати в меншому форматі та використати як наповнення до лепбуку.

 Пізнавальні мультфільми про Україну 

Пропонуємо вам серію мультфільмів, які ознайомлять дітей з історією та культурою України, її досягненнями та цікавими фактами.

“Моя країна Україна” – перший в Україні краєзнавчий, пізнавальний, патріотичний анімаційний серіал.

 

“Це – наше і це – твоє” – проект налічує 12 коротких мультфільмів з оригінальною історією та цікавими фактами про Україну, серед яких “Трембіта”, “Літак Мрія”, “Мапа”, “Гасова Лампа”, “Шлях з варягів у греки” та інші.


Використовуйте з користю! 


Нагадуємо, в онлайн-бібліотеці “Всеосвіти” ви можете знайти безліч корисних методичних розробок та ідей для уроків. Не забувайте ділитися власними матеріалами та брати участь в акції “Методичний тиждень 2.0”!