Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
828
23 жовтня 11:33

Студенти закладів профтехосвіти навчатимуться за посібником у формі мобільного застосунку

Такий посібник є першим із серії інтерактивних посібників, які розроблять для різних напрямів сантехнічної освіти.

Учні закладів професійної освіти, які отримують професію сантехніка, зможуть навчатися за посібником у формі мобільного застосунку, повідомляє Міністерство освіти і науки.

Посібник «Труби та арматура» розроблено відповідно до освітнього стандарту професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування». Цей посібник є першим із серії інтерактивних посібників, які розроблять для різних напрямів сантехнічної освіти.

Кожен розділ посібника містить інформацію про те, які навички та знання отримають учні у результаті навчання. Для того, аби полегшити вивчення матеріалу, розробники створили покрокові ілюстрації виконання завдань, тести для самоперевірки та відео, які додаються до кожного розділу.

Мобільний застосунок зможе працювати в офлайн-режимі. Це зробить навчання доступним навіть для тих користувачів, які не мають постійного доступу до якісного Інтернету.

Директорка директорату професійної освіти #МОН Ірина Шумік зазначила, що через загострення ситуації з поширення коронавірусу, окремі заклади професійної освіти знову повертаються у дистанційний режим роботи.

Завдяки таким інтерактивним посібникам ми можемо допомогти учням легко та цікаво засвоїти навчальний матеріал будь-де: вдома або на прогулянці. Такою має бути освіта у 2021 році: доступною, безбар’єрною та інноваційною, – додала Шумік.

Нагадаємо, нещодавно уряд затвердив держстандарт професійно-технічної освіти.

Вас може зацікавити: МОН рекомендує закладам фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти перейти на дистанційку

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.