Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події
Новини
2188
22 жовтня 13:40

МОН рекомендує закладам фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти перейти на дистанційку

Навчання ж у школах з наступного тижня буде організовано з урахуванням епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.

Через погіршення ситуації з розповсюдженням коронавірусу в Україні, Міністерство освіти і науки рекомендує запровадити дистанційний режим навчання з 25 жовтня до 15 листопада у закладах фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти. Таке рішення ухвалили з огляду на консультації Міністерства охорони здоров'я.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

Закликаю всіх освітян, здобувачів освіти та їхніх батьків ставитись до ситуації з поширенням COVID-19 вкрай відповідально. Вакцинуватися, тобто захистити себе від високих ризиків захворювання, сьогодні може кожен! – наголосив Шкарлет.

Він додав, що навчання у школах з наступного тижня буде організовано з урахуванням епідемічної ситуації в кожному окремому регіоні.

Нагадаємо, що осінні канікули у школах України ймовірно будуть подовжені через пандемію коронавірусу. Це стосується як початкових, так і середніх класів.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Школи Києва з 23 жовтня йдуть на канікули, – КМДА

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.