Стартувала реєстрація цьогорічних вступників!

Відсьогодні, з 1 липня, відкривається реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів. У 2019 році вступникам зменшили термін вступної кампанії, тож варто поспішити!

Можливість завантажити документи до електронного кабінету для онлайн подання заяв під час вступної кампанії відкрита! Цьогоріч подавати електронні заяви зможуть абітурієнти, які:

 • мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти / атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений з використанням фотополімерних технологій;
 • сертифікати ЗНО 2017, 2018 і 2019 років (окрім сертифіката ЗНО 2017 з англійської, французької, німецької та іспанської мов);
 • планують вступати на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр, молодший бакалавр, (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) / на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Як зареєструвати свій електронний кабінет?

 Крок №1 

Увійдіть на сторінку сайту Єдиної держаної електронної бази з питань освіти: https://ez.osvitavsim.org.ua/.

Перед реєстрацією рекомендуємо ознайомитися з офіційною інструкцією, умовами приймання заяв та розділом «Запитання-відповіді».


 Крок №2 

Для реєстрації особистого кабінету на електронній платформі абітурієнтові знадобиться середній бал атестата. Це значення вираховує вступник самостійно. Майбутньому студентові потрібно розрахувати середнє арифметичне оцінок з усіх дисциплін, зазначених у додатку до атестата.

Важливо! Під час введення балів оцінювання, будьте вкрай обачними, адже значення середнього бала атестата можна змінити лише до подання першої заяви.

Обчислювати варто як інваріантну та варіативну частину, так і державну підсумкову атестацію. Не враховуються лише предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)». Розрахунок відбувається за 12-бальною шкалою (з округленням до десятих частин бала).


Також для обчислення середнього бала створений спеціальний калькулятор:
https://ez.osvitavsim.org.ua/files/CalcAverageBal.xlsx


Важливо! Приймальна комісія закладу освіти може здійснити перевірку середнього бала, вказаного у поданій заявці та, за потреби, відредагувати його. Також виявивши помилку розрахунку середнього бала, заклад освіти має право відмовити абітурієнтові в участі у конкурсному відборі.


 Крок №3 

Далі – перейдіть на аплікаційну сторінку «Реєстрація особистого електронного кабінету вступника»: https://cabinet.osvitavsim.org.ua/login/register

Аби зареєструвати власний електронний кабінет на платформі подання заяв в електронній формі, вступник має зазначити:

 • адресу електронної пошти:
  введіть свою активну унікальну електронну пошту. На цю адресу надійде лист для активації доступу до системи. Зазначена електронна скринька буде вашим логіном для входу в електронний кабінет;

Важливо! Використання адрес електронної пошти з окремих доменів (наприклад, mail.ru, yandex.ru) в Україні заборонено, тому вони неактивні. Використовуйте інші адреси для реєстрації.

 • пароль для входу до кабінету:
  має складатися з шести або більше символів;

Важливо! Аби ви не втратили можливість використовувати зареєстрований електронний кабінет, обов’язково запам’ятайте пароль (або ж запишіть).

 • інформацію щодо сертифіката ЗНО:
  - номер – 7 цифр номера сертифіката ЗНО;
  - пін – 4 цифри пін-коду сертифіката ЗНО;
  - рік отримання – оберіть із випадного списку рік отримання сертифіката ЗНО (2017, 2018 або 2019).

Важливо! Якщо Ви маєте декілька сертифікатів ЗНО, то використайте один з них, а відомості інших сертифікатів додайте в особистому електронному кабінеті вступника після реєстрації в системі.

 • серію та номер документа про повну загальну середню освіту:
  реєстрація електронного кабінету вступника можлива з документом про здобуття повної загальної середньої освіти, виданим не раніше 1998 року – фотокомп`ютерним («пластиковим») документом:
  - серія документа – 2 літери;
  - номер документа – 8 цифр;

Важливо! Якщо у вас є лише документи старого зразка, подавайте заяви безпосередньо у закладі освіти, у паперовому вигляді.

 • середній бал атестата.

Важливо! Заповнивши усі поля форми, перевірте відомості на достовірність.


 Крок №4 

Після перевірки вказаної вступником інформації, буде створено електронний кабінет. Якщо ви успішно зареєструвалися у системі Єдиної державної електронної бази з питань освіти, на екрані з’явиться повідомлення:

На вказану Вами адресу електронної пошти надійде лист для активації електронного кабінету вступника (не знищуйте цей лист!).

У листі будуть детальні подальші інструкції, виконання яких дозволять активувати електронний кабінет абітурієнта.


 Крок №5 

Після активації електронного кабінету, при вході на сторінку свого облікового запису, необхідно натискати кнопку «Електронний кабінет», розміщену вгорі ліворуч на головній сторінці платформи.

Важливо! Надалі не використовуйте для входу посилання, надіслане у листі. Це посилання лише для активації електронного кабінету абітурієнта.


Можливі труднощі

Якщо в електронному кабінеті відображається текст «Виникла помилка» необхідно:

1. Вийти із кабінету
закрийте вкладку, де відображався електронний кабінет

2. Очистити кеш браузера
якщо із цим пунктом виникли проблеми, в пошуковому рядку Google введіть «як очистити кеш браузера» і дотримуйтесь інструкцій.

3. Відкрити нову вкладку.

4. Власноруч ввести адресу електронного кабінету
не переходьте за збереженою вкладкою на вашому комп’ютері, а введіть адресу: cabinet.osvitavsim.org.ua.

5. Після завантаження сторінки натиснути Ctrl+F5.
Коли сторінка оновиться, введіть логін та пароль і натисніть «Вхід».


Після створення електронного кабінету вступника через нього буде відкрита можливість подання заяв до закладів вищої освіти для участі у конкурсному відборі.

Подання заяв до вишів України через електронні кабінети триватиме з 10 до 22 липня 2019 року.

Більше інновацій цьогорічної вступної кампанії – у нашій новині.

Посилання на Єдину держану електронну базу з питань освіти: https://ez.osvitavsim.org.ua/

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
3
міс.
2
2
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!