Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

27 серпня 2018 о 21:20

Шкільна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь–2018»

На Вас чекають цікаві завдання, безкоштовна олімпіада з української мови, ексклюзивні нагороди та розіграш призів від компанії Mr.Playwood!
Оголошення:

Проект «Всеосвіта» оголошує про старт осіннього сезону олімпіад «Всеосвіта Осінь-2018». На Вас чекають нові цікаві завдання, безкоштовна олімпіада з української мови, ексклюзивні Грамоти та Свідоцтва, дизайн яких відповідає тематиці пройденого предмету, розіграш 100 дерев'яних конструкторів від компанії Mr.Playwood та багато приємних вражень. Організаційний внесок за участь 1-го учня в 1-й олімпіаді складає всього 20 грн!

Реєстрацію для участі в шкільній дистанційній олімпіаді «Всеосвiта Осінь–2018» відрито! Завдання будуть доступні вже 3 вересня! Взяти участь дуже просто. Реєстрація для участі доступна за посиланням: https://vseosvita.ua/

Мета осінньої олімпіади – допомогти учням засвоїти нові знання та закріпити матеріал, який вони вивчали в попередньому навчальному році.
Завдання для кожного класу базуються на програмах першої чверті нового навчального року та охоплюють матеріал, який учні вивчали в попередньому році. В наших олімпіадах можуть брати участь учні шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, технікумів та інших навчальних закладів, що навчаються за програмами середніх загальноосвітніх шкіл.
Чим цікавий осінній сезон олімпіад від «Всеосвіта»?

 • 50 цікавих предметних олімпіад для дітей різного віку.
 • Безкоштовна участь в олімпіаді з української мови!
 • Організаційний внесок за участь 1-го учня в 1-й олімпіаді складає всього 20 грн!
 • Грамоти та Свідоцтва видаються двома мовами – українською та англійською.
 • Нові яскраві Грамоти та Свідоцтва, дизайн яких відповідає тематиці пройденого предмету.
 • Власники картки учасника клубу «Всеосвіта» отримують знижку 20% на всі олімпіади! Тобто вартість участі 1-го учня в 1-й олімпіаді складатиме всього 16 грн. 
 • Взяти участь – легко! Олімпіаду можна провести в зручний для Вас час як в онлайн-, так і в офлайн-режимі.
 • Нагородні документи для всіх учасників – учнів, вчителів, директорів та батьків.
 • Найактивніші класи можуть взяти участь в розіграші дерев'яних конструкторів «Мікроскопів» від компанії Mr.Playwood.
 • 100 вчителів класів-переможців розіграшу від Mr.Playwood матимуть можливість безкоштовно отримати сертифікат про участь у вебінарі після його проходження.
 • Всі учасники олімпіади гарантовано отримають в подарунок паперову головоломку гексафлексагон.
 • Завдання олімпіад спрямовані на повторення матеріалу, який школярі вивчили в попередньому навчальному році та засвоєння програми першої чверті навчального року.

Долучайте дітей до проходження олімпіад від проекту «Всеосвіта» та відкривайте для них іншу сторону навчального процесу, яка подарує їм віру в свої сили та відзнаки за всі старання в школі.

Нагородні документи для учасників олімпіади:

Нагородні документи для вчителів:

*Увага! Всі нагородні документи та паперова головоломка гексафлексагон доступні одразу після проходження олімпіади і надсилаються в електронному вигляді.
Участь в розіграші дерев’яних «Мікроскопів» конструкторів від компанії Mr.Playwood
З метою простимулювати розвиток дитячих знань, українська компанія Mr.Playwood, яка займається виготовленням дерев’яних механічних конструкторів, вирішила нагородити 100 найактивніших класів, які брали участь в олімпіадах від проекту «Всеосвіта», механічними конструкторами «Мікроскопами» власного виробництва!
Такий подарунок отримають 100 найактивніших класів, які долучилися до проведення творчої складової олімпіад. При цьому, приємний подарунок отримають і вчителі! Їм, як організаторам, «Всеосвіта» дарує можливість безкоштовно отримати сертифікат про участь у вебінарі після його проходження. Долучитися до розіграшу дуже просто!


Для участі потрібно:

 • залучити всіх учнів класу до проходження олімпіади з одного предмету;
 • сфотографувати клас з Грамотами та Свідоцтвами;
 • написати короткий твір, опираючись на 3 питання:

1. Чим корисне проведення цієї олімпіади?
2. Чому ви обрали «Всеосвіту»?
3. Життя вашого класу та чому саме ви маєте отримати подарунок.

 • Опублікувати фото та твір на сторінці розіграшу на сайті «Всеосвіти».

Читачі «Всеосвіти» зможуть голосувати за творчі роботи, які їм найбільше сподобались. Саме на основі цього голосування буде визначено 100 класів-переможців!
Реєстрація учнів та деталі розіграшу доступні за посиланням: https://vseosvita.ua/