Що відбувається у світі, поки вчитель проводить урок

Про один урок в гектарах, клітинах, людях, родинах, разах або Всесвіт в одному уроці.

Проводячи урок, рідко замислюєшся, що відбувається у світі за 45 хвилин, проведених у стінах школи чи за монітором в умовах дистанційного навчання.

Пропонуємо вчителям корисну і цікаву тему для дискусії з дитиною.


Отже, візьмемо 45 хвилин та поміркуємо, що за цей час відбувається у всесвіті:

  • Народжуваність:

За даними фонду «Населення Землі» за одну секунду у світі народжується 2,6 особи. 2,6 • 60 = 156 (людини) – народжується за 1 хвилину. Відповідно 156 • 45 = 7020 (людей) – народжується на планеті за один урок в школі.

  • Ліси:

За неофіційними даними різноманітних екологічних спілок на планеті Земля за одну хвилину зникає 20 гектарів лісів. Це свідчить, що за один урок у світі зникає 900 гектарів лісів.

  • Серце:

Приблизно наше серце б'ється 72 рази за одну хвилину. Виходячи з цього, за один урок у середньому в здорової людини серце б'ється 3240 разів.

  • Одруження:

За зібраними, неофіційними даними, за одну хвилину у світі одружується 116 пар. Тобто, за 45 хвилин у світі народжується 5220 сімей і це тільки за один урок, а якщо 5 уроків...

  • Клітини:

Йдучи, сидячи чи лежачи ми не відчуваємо як відмирають у нашому організмі клітини. А тим часом, за одну хвилину в організмі людини вмирає 300 мільйонів клітин. Виходячи з цього, поки дитина пише контрольну роботу тривалістю в 45 хвилин, у її організмі вмирає 13,5 мільярдів клітин.

  • Бджола:

Наостанок про живу природу – бджілок-трудівниць. За даними науковців, бджола за одну секунду здійснює 250 помахів крилами. Неймовірно, але за час, поки вчитель пояснює новий матеріал, одна бджола змахує крилами 675 000 разів.

Читайте також: Як закохати дітей у фітнес: вправи та техніки для фізичного розвитку дошкільнят

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.