Новини
4621
26 жовтня 15:49

Ще у двох регіонах України продовжили осінні канікули через COVID-19

Раніше шкільні канікули також продовжили у Запорізькій та Черкаській областях.

З огляду на складну ситуацію з поширенням коронавірусу, ще у кількох областях України вирішили продовжити осінні канікули. Так, у Житомирі учні відпочиватимуть до 7 листопада, згідно з рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Про цей інформує пресслужба Житомирської міськради.

Зважаючи на збільшення кількості випадків захворюваності серед дітей на коронавірусну інфекцію – 46 у закладах загальної середньої освіти та 2 у дошкільних закладах, пропонуємо продовжити канікулярний період до 7 листопада, – йдеться у заяві директора департаменту освіти Валентина Арендарчука.

Крім того, керівникам закладів професійно-технічної освіти з 27 жовтня рекомендовано перейти на дистанційну форму навчання. Наразі Житомирська область перебуває у «помаранчевій» зоні карантину.

У 23 громадах Харківської області канікули продовжили до 31 жовтня, проте МОН порекомендувало Департаменту освіти продовжити осінні канікули ще на тиждень – до 7 листопада. Про це в ефірі «Українського радіо Харків» розповіла заступниця директора обласного Департаменту науки й освіти Ольга Алфьорова.

На канікули не пішли у Валківській громаді, учні 1-4 класів вчаться очно, 5-9 класи – дистанційно, й Шевченківська селищна громада, але з середи, 27 жовтня, вони обіцяють піти на дистанційне навчання. Жодної школи чи класів на самоізоляції немає й не було перед початком канікул, – зазначила Алфьорова. 

Станом на 26 жовтня, Харківська область знаходиться у «помаранчевій» зоні.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.