Новини
10723
25 жовтня 15:36

В яких областях України продовжать осінні канікули через ситуацію з COVID-19

Станом на 25 жовтня в Україні зафіксували понад 14 тисяч нових випадків захворювання на коронавірус.

З огляду на складну ситуацію з поширенням коронавірусу в Україні, у деяких регіонах ухвалили рішення продовжити осінні канікули. Так, у закладах загальної середньої освіти Запоріжжя термін осінніх канікул продовжується з 23 до 31 жовтня 2021 року.

У черговий раз наголошую на необхідності вакцинації. Це дієвий засіб, який допоможе нам знизити рівень епідемічної небезпеки у місті, вийти з «червоної» зони та повернутися до звичного ритму життя, та зокрема до очного процесу навчання, – написав заступник мера Анатолій Васюк на своїй сторінці у фейсбуці.

Станом на 25 жовтня Запорізька область перебуває у «червоній» зоні.

У Черкасах загальноосвітнім закладам також рекомендували продовжити терміни осінніх канікул до 31 жовтня включно.

З урахуванням частини четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту», з метою запобігання поширенню серед учасників освітнього процесу гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, департамент освіти та гуманітарної політики рекомендує загальноосвітнім закладам продовжити терміни осінніх канікул до 31 жовтня включно, – зазначили на сайті Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради.

Наразі у Черкаській області запроваджено «помаранчевий» рівень карантину.

З 26 жовтня у «червону» зону переходить і Рівненська область – канікули для школярів триватимуть з 23 до 31 жовтня, а рішення щодо наступного тижня канікул ухвалюватимуть окремо. У Миколаївській області, яка з 26 жовтня також матиме «червоний» рівень, учні вже пішли на заплановані канікули.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: У Києві лише 7 шкіл мають повністю вакцинованих педпрацівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: