Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
3352
23 жовтня 15:23

У Києві лише 7 шкіл мають повністю вакцинованих педпрацівників

Під час осінніх канікул заклади освіти мають підвищити рівень вакцинації колективів, зазначають у столичному Департаменті освіти і науки.

У столиці лише 7 шкіл та 24 садочки мають педпрацівників, які на 100% вакциновані проти COVID-19. Про це повідомила очільниця Департаменту освіти та науки Києва Олена Фіданян під час години запитань до Департаменту освіти і науки Києва.

За словами #Фіданян, інші заклади поки що не досягли стовідсоткової вакцинації серед працівників, яка необхідна для звичайного режиму роботи закладів освіти у «червоній» зоні. Саме в цьому і є причина оголошення додаткових канікул для школярів у Києві, зазначила очільниця департаменту освіти:

Карантин у школах варто запровадити, аби розірвати ланцюжок захворюваності.

За її словами, під час осінніх канікул з 23-31 жовтня школи мають підвищити рівень вакцинації колективів. Однак заклади освіти є автономними, і Департамент освіти не може наказати людям зробити щеплення.

Фіданян також прокоментувала позов до суду одного з директорів столичних шкіл щодо скасування онлайн-навчання для шкіл з недостатньо вакцинованими педагогічними колективами. Вона пояснила, що позивач оспорює не вакцинацію вчителів, а норму про неможливість працювати очно у разі, якщо працівники не щеплені на 100%.

Сам директор та його колектив не закликають до ігнорування вакцинації, – зазначила Фіданян.

Нагадаємо, у Києві в школах осінні канікули розпочалися раніше запланованого часу. Школярі пішли на відпочинок відсьогодні, а не з понеділка, як планувалося раніше. 

Також вас може зацікавити: Профспілка освітян Києва стала на захист невакцинованих педпрацівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.