Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
6655
16 вересня 15:25

Сергій Шкарлет закликав освітян не зволікати з вакцинацією, щоб захистити себе та дітей

Щоб розуміти, на якому рівні охоплення вакцинацією знаходиться заклад освіти, директор може збирати дані з медичних книжок вчителів.

Згідно з новими карантинними обмеженнями, схваленими Кабінетом міністрів, у «жовтій» зоні заклади освіти зможуть працювати лише за наявності не менше ніж 80% вакцинованого персоналу, а у «червоній» зоні повинні бути щеплені 100% працівників.

Міністр освіти Сергій Шкарлет закликав освітян свідомо й виважено підійти до питання вакцинації від COVID-19 та не зволікати із власним захистом та захистом дітей.

Новий навчальний рік триває у звичному форматі. Однак чи буде так надалі, залежить від кожного з нас, від дотримання рекомендацій МОЗ, від свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я людей, що нас оточують, – наголосив #Шкарлет.

Щоб розуміти, на якому рівні охоплення вакцинацією знаходиться заклад освіти, директор може збирати дані з медичних книжок вчителів. Про це розповів головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю LIGA.Life:

Певна частина медінформації на рівні шкіл усе одно циркулює. Є особиста медична книжка, де є усі результати аналізів, інформація про стан вакцинації. Це обов’язковий елемент для вчителя, коли він приходить на роботу, щороку проходить повторні огляди. Директор школи має доступ до цієї інформації й може збирати її від учителів.

Проте #Кузін додав, що оприлюднення цієї інформації й широке поширення із зазначенням персональних даних або використання її з порушенням прав учителів,  застосування штрафів, погрози звільнення є протизаконним.

Наразі єдиний шлях отримати інформацію – через керівників закладів освіти. Вони й нестимуть відповідальність за гарантування безпечних умов освітнього процесу, – підсумував головний санлікар.

Нагадаємо, що вже з 20 вересня 2021 року заклади освіти в Україні розпочнуть працювати в умовах нових карантинних обмежень.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: В Івано-Франківській області школи з менше ніж 80% вакцинованих працівників відправлятимуть на карантин

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.