Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
13567
16 вересня 13:47

Заклади освіти розпочнуть працювати в умовах нових карантинних обмежень вже з 20 вересня

Так, у «жовтій» зоні має бути не менше 80% вакцинованих працівників закладів освіти, а у «червоній» – 100%.

Кабінет міністрів ухвалив зміни до постанови № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів» і № 677 «Деякі питання формування та використання сертифіката, що підтверджує вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19».

Зміни оприлюднено на Урядовому порталі й набирають чинності з 20 вересня 2021 року.

У разі введення «жовтого» рівня епіднебезпеки відвідування закладів освіти буде дозволено за наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката.

Сертифікат може підтверджувати:

  • вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати);

  • вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);

  • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;

  • одужання особи від зазначеної хвороби.

У разі введення «червоного» рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів буде дозволено, якщо 100% працівників закладу освіти матимуть документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат.

Сертифікат може підтверджувати:

  • вакцинацію від COVID-19 повним курсом однодозної чи дводозної вакцини (зелені сертифікати);

  • негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції;

  • одужання особи від зазначеної хвороби.

Строк чинності COVID-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини («жовті» сертифікати) від дати введення дози становитиме 120 днів, двома дозами («зелений» сертифікат) – 365 днів.

COVID-сертифікат, що підтверджує негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції, діятиме 72 години. Термін дії сертифіката про одужання від COVID-19 становитиме 180 днів.

COVID-сертифікати матимуть кольорові відмітки виключно в цифровому форматі, друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно. Чинність сертифіката має бути підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка «Дія».

З повним текстом документа ви можете ознайомитися тут:

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: У «червоній» зоні карантину дозволили працювати закладам освіти, в яких буде 100% вакцинованих працівників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.