Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Профілактика психологічних проблем дошкільників: робота з казкою
»
Взяти участь Всі події
29 лютого 12:30
28 0
1 1

Розмальовки з проєкту «Квантовий стрибок Шевченка» доступні для завантаження

Український художник-ілюстратор Олександр Грехов анонсував: з нагоди прийдешніх Шевченківських днів освітяни та всі охочі можуть безплатно завантажити розмальовки з проєкту «Квантовий стрибок Шевченка» та використати їх в навчальному процесі. Цьогоріч ілюстратор додав нові роботи з серії «Китайський гороскоп» до загального переліку розмальовок.

Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм яких схиляє голову весь світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи. Тарас Шевченко — поет, драматург, прозаїк, мислитель, історик, етнограф, фольклорист. Він залишив по собі велику образотворчу спадщину — понад тисячу творів. Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини його народження і смерті. Цього року Україна відзначатиме 210 річницю з дня народження великого українського поета.

Ілюстрації з проєкту «Квантовий стрибок Шевченка» Джерело: hromadske.ua

Київський художник-ілюстратор Олександр Грехов у своєму дописі в соцмережі Facebook нагадав, що з нагоди прийдешніх Шевченківських днів всі охочі можуть використати його авторські розмальовки з навчальною метою (забороняється тільки комерційне поширення). На них письменника зображено в образах художниці Фріди Кало, Джека Горобця, Джина, Термінатора, Гаррі Поттера, Дарта Вейдера та інших відомих персонажів. Виставка «Квантовий стрибок Шевченка» Олександра Грехова декілька років тому спричинила дуже бурхливу реакцію серед українського суспільства. Проте саме завдяки цим непересічним ілюстраціям ми можемо трохи інакше розкрити біографію Шевченка. Сьогодні «Квантовий стрибок Шевченка» є прикладом колаборації історії життя видатної людини з певною художньою інтерпретацією, яка виражається у сучасному мистецтві.

Світлина зі сторінки Олександра Грехова у соцмережі Facebook

Всеосвіта нагадує, що Олександр Грехов – це ілюстратор, засновник бренду Unicorn&Wine. Він співпрацював з Національним музеєм Тараса Шевченка, Національним музеєм мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, благодійним фондом «Таблеточки», OLX, гуманістичним рухом UAnimals та Форумом Видавців. До 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка по всій Україні відбудуться творчі вечори, поетичні читання. У навчальних закладах пройдуть наукові конференції, «круглі столи», олімпіади присвячені великому Кобзарю — пам’яті Т.Г. Шевченка. Безплатно завантажити креативні розмальовки з проєкту «Квантовий стрибок Шевченка» у гарній якості можна за цим покликання.

Світлина зі сторінки Олександра Грехова у соцмережі Facebook

Світла постать Тараса Григоровича органічно ввійшла в історію та культуру не тільки українського народу. Його знають і люблять далеко за межами рідного краю, тому не варто обмежувати нашого великого поета шаблонними рамками декількох прижиттєвих портретів. Вперед до творчості!