Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

Результати НМТ оголошуватимуть за тиждень

Вступна кампанія в Україні, попри військову російську агресію, планується в звичному режимі.

Близько тижня знадобиться учасникам Національного мультипредметного тестування, які склали НМТ, отримати результати на своїх інформаційних сторінках.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти у відповідь.

Інформацію про результати учасників основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів розміщуватимуть на інформаційних сторінках учасників тестування не пізніше 12 серпня 2022 року.

Результати додаткової сесії будуть відомі до 21 серпня 2022 року, спеціальної — до 19 вересня 2022 року.

Учасник отримає результат тестування за шкалою 100–200 балів для кожної з трьох частин тесту.

Нагадаємо, попри повномасштабну військову агресію росії в Україні, вступна кампанія в Україні цьогоріч планується в звичному режимі. Вже відзавтра, 29 липня, розпочинається прийом заяв і документів від абітурієнтів. Цьогоріч абітурієнт може подати до п’яти заяв на бюджет у будь-який заклад вищої освіти та будь-яку спеціальність і до 20 заяв на контракт.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.