Рекордне ЗНО: випускник отримав 795 балів з 800 можливих

Про неймовірний результат учня повідомила його вчителька.

Українська молодь продовжує дивувати своїми талантами та непересічними здібностями. Так, стало відомо, що школяр з Івано-Франківщини, Олександр Люклян, склав ЗНО на 795 балів з 800 можливих.

Радісну новину повідомила його вчителька, Ольга Абрам:

Знайомтесь, це учень 11-Б класу Перегінської школи №1, Люклян Олександр, який посів 1 місце в II етапі олімпіад з фізики, астрономії та англійської мови, й 2 місце з математики. Учень, який здобув на III етапі олімпіад 2 місце з астрономії та 3 місце з фізики й англійської мови. Учень, який був зарахований до команди учасників у всеукраїнській олімпіаді з астрономії, яка на жаль не відбулася через карантин. Учень, який посів 3 місце в олімпіаді з астрофізики, яка проводилась онлайн.

Але найголовнішим здобутком Олександра стали бали ЗНО. З української мови та літератури школяр набрав 200 балів, з математики також отримав максимальний бал. Англійську склав на 199 балів, а фізику - на 196!

Випускник розповів онлайн-виданню "Галичина", що до ЗНО з української мови готувався досить ретельно:

З математики сильно не готувався, адже завжди її знав, мені з цим пощастило. А от українську мову і літературу вчив за книжкою з підготовки до ЗНО Олександра Авраменка "Українська мова і література".

Школяр думав, що хвилюватиметься під час іспиту, але почувався в аудиторії, як на звичайній контрольній. Можливо, це через те, що брав участь у предметних олімпіадах і мав досвід із написання іспитів:

Карантин також допоміг, тому що останні три місяці навчання школа "не заважала" мені вчитися, можна було присвятити весь свій вільний час підготовці до ЗНО, – переконаний він.

Під дописом учительки сотні освітян написали привітання випускнику й побажали йому подальших перемог. Окрім того, представники різних університетів уже запросили Олександра на навчання та запропонували йому вигідні умови.

Читайте також:

199+1: імена щасливчиків, які отримали найвищий бал ЗНО

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.