+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Реєстрація на сертифікацію: лишилось 24 години

Приймання заяв на участь у добровільній сертифікації вчителів вже на фінішній прямій – завтра о 18:00, 1 лютого, реєстрація завершиться.

Згідно зі статистичними зведеннями офіційного сайту Українського центру оцінювання якості освіти, для участі у сертифікації вже зареєструвалися 962 педагоги. Залишилось усього 38 гарантованих місць: 6 педагогів з Донецької області, 11 – з Івано-Франківської, 6 – з Кіровоградської, 3 – з Миколаївської, 2 – з Одеської, 5 – з Полтавської та 4 – з Черкаської області.

Цьогоріч у сертифікації зможе взяти участь 1 тис. вчителів початкової школи. Наразі педагоги з 17 областей та міста Києва вже вичерпали свої квоти. При цьому натепер зареєстровані учасники з усіх областей України. Це хороший результат, адже ми зможемо пропілотувати новий механізм сертифікації в усіх регіонах нашої країни та матимемо можливість в кожному із них відшукати агентів змін, які є серцем реформи на місцях. Сертифікація – це нові можливості для будь-якого вчителя початкової школи. Оцінювання не залежатиме ні від типу закладу, ні від стажу, важливими є лише ваші знання та педагогічний хист, – зазначила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

Якщо у вашій області ще залишилися місця – реєструйтесь. Не пройдете – нічого не втратите, складете успішно – отримаєте не лише визнання, а й 20% доплату до зарплати.

Для реєстрації на сертифікацію необхідно зробити 6 простих кроків:


 Крок №1 
Ознайомтесь з Положенням про сертифікацію

Дуже важливо прочитати цей документ, адже у ньому зазначено усю основну інформацію, потрібну у подальшому. Окрім того, під час заповнення документів, необхідно буде засвідчити факт ознайомлення з положенням.


 Крок №2 
Підготуйте необхідну інформацію та документи

Передусім вам знадобиться довідка із закладу освіти, де ви працюєте, а також веб-папка на одному з файлообмінників для завантаження е-портфоліо. Посилання на неї потрібно буде вказати під час заповнення реєстраційної форми.

Важливо! Якщо ви вже заповнили реєстраційні документи, то не видаляйте цю папку, адже електронне портфоліо необхідно буде розмістити саме туди. Прикріпити нове посилання ви не зможете.


 Крок №3 
Заповніть реєстраційну заявку

Створити й оформити реєстраційну картку-заяву ви зможете, скориставшись сервісом за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/teachers/registration


 Крок №4 
Сформуйте комплект реєстраційних документів

До необхідної реєстраційної документації належать:

  • оформлена реєстраційна картка-заява;
  • копія паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності — інший документ, що посвідчує особу педагогічного працівника;
  • копію одного з таких документів:
  • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи — платника податків, або картки фізичної особи — платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • довідку із закладу освіти, у якому працює педагогічний працівник.

 Крок №5 
Надайте документи РЦОЯО

Комплект документів необхідно надіслати до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти рекомендованим поштовим відправленням або привезти їх власноруч.


 Крок №6 
Отримайте повідомлення учасника сертифікації

Повідомлення про результати реєстрації, РЦОЯО надсилатиме рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу. У листах учасників, які успішно пройшли реєстрацію, буде зазначено логін та пін-код доступу до кабінету учасника сертифікації на сайті УЦОЯО.


Нагадаємо, нещодавно «Всеосвіта» розповідала про ухвалену програму сертифікації та про принцип розподілу гарантованих місць для учасників сертифікації.

Посилання на МОН: mon.gov.ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти