Новини
28026
9 лютого 19:25

Пом'якшення карантину: Кабмін дозволив проведення масових освітніх та професійних заходів

Адаптивний карантин в Україні продовжено до 28 лютого.

Кабінет Міністрів України пом’якшив карантинні обмеження та дозволив проводити масові освітні та професійні заходи. Про це йдеться на Урядовому порталі.

Так, уряд вніс зміни до пункту 2 постанови Кабміну від 9 грудня 2020 року № 1236:

приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) у кожному окремому залі або у разі, коли організатори таких заходів не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення.

Нагадаємо, що адаптивний карантин в Україні продовжили до 28 лютого. Також окремим рішенням можуть встановлюватися «червоні зони». Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді у Президента України:

Під час адаптивного карантину країну поділять на «зелену», «жовту», «помаранчеву зону», і за окремим рішенням можуть встановлюватися «червоні зони».

З огляду на епідемічну ситуацію, це не остаточний термін карантину. Обмеження планують продовжити ще до 30 квітня.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.