Підготовка шкіл до нового навчального року не була провальною - Сергій Шкарлет

Т.в.о. міністра освіти розповів про державний стандарт базової середньої освіти та заперечив наявність плагіату у своїх наукових роботах.

Більшість шкіл готові і до змішаного, і до дистанційного навчання.

Про це заявив т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет під час години запитань до уряду.

Виключно по тих зонах, в яких буде встановлено локдаун, ми будемо працювати в режимі повного дистанційного навчання. Більшість буде працювати в режимі змішаного навчання, - зазначив Сергій Шкарлет.

Народна депутатка Наталя Піпа зауважила, що 25 вересня закінчується випробовуваний термін міністра і поцікавилась, чи встигне він ухвалити стандарт про середню освіту для продовження НУШ. Також вона звинуватила Сергія Шкарлета в тому, що підготовка шкіл до нового навчального року була провальною. На її думку, міністр має піти з посади і передати обов’язки більш професійному міністру, з чим очільник Міносвіти категорично не погодився:

Я нічого не знаю про термін 25 вересня. Щодо провальної роботи зі школами, це дещо перебільшені факти. Ви заяляєте що робота шкіл провалена, але переважна більшість керівників навчальних закладів досить плідно підготувались до організації освітнього процесу.

Народна депутатка згадала і про плагіат який, за її словами, був виявлений в 90 відсотках наукових робіт Сергія Шкарлета.

Щодо мого плагіату, то є два заключення професійних органів, які абсолютно спростовуюють ті речі, які розганяються в мережі. Я впевнений, що для більшої частини науковців це питання давно закрите, - запевнив очільник МОН.

І додав, що стандарт 5-9 клас опрацьований в повному обсязі із залученням фахівців національної академії педагогічних наук і переданий до секретаріату кабінету міністрів. 

Я сподіваюся, що 24 вересня ми винесемо його на розгляд профільного комітету, а 30 вересня – винесемо на затвердження, - підсумував Сергій Шкарлет. 

Вас також може зацікавити: МОЗ змінило критерії: як працюватимуть школи та садочки у "червоній" зоні

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

819
18.09.2020 12:30:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!