Педагоги можуть отримувати надбавку за дистанційне навчання – лист МОН

Надбавка може бути встановлена за складність і напруженість у роботі.

За проведення занять у дистанційному форматі вчителям може бути передбачена надбавка у розмірі до 50% посадового окладу. Про це йдеться у листі-відповіді Профспілці працівників освіти і науки від МОН України.

У документі міністерство окреслило свою позицію щодо забезпечення державного фінансування освітньої галузі відповідно до вимог законодавства, забезпечення фінансування освіти дітей з особливими освітніми потребами, встановлення заохочувальних виплат вчителям, викладачам закладів освіти за роботу в умовах дистанційного навчання тощо.

Зокрема, у листі йдеться про таке:

"Вчителям, викладачам закладів освіти, які на період карантину були переведені на роботу у гнучкому та/або дистанційному режимі, виплачувалась заробітна плата на загальних підставах з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», який розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» керівникам закладів надано право у межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах доходів і видатків, установлювати працівникам цих закладів конкретні розміри посадових окладів та доплат і надбавок до них.

Зокрема, працівникам закладів освіти, які проводять заняття в умовах дистанційного навчання, керівником закладу може бути встановлена надбавка за складність і напруженість у роботі у розмірі до 50% посадового окладу (ставки заробітної плати, тарифної ставки)"

З текстом листа-відповіді ви можете ознайомитися тут:

Джерело: https://vse.ee/eks


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

У ВР пропонують виділити школам кошти на маски та антисептики з коронавірусного фонду

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!