Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
30124
20 вересня 13:40

Освітяни створили петицію про заборону вітати хлопців з 14 жовтня, а дівчат – з 8 березня у закладах освіти

Для розгляду петиція має набрати 300 голосів.

У Луцьку створили електронну петицію з проханням заборонити у закладах освіти вітати хлопців з 14 жовтня, а дівчат – з 8 березня. Звернення направлене до департаменту освіти міськради, який може видати відповідні рекомендації директорам закладів, а ті, своєю чергою, головам батьківських комітетів.

Авторкою петиції є лучанка Ольга Бузулук разом з «іншими свідомими батьками».

Вітати з 14 жовтня хлопців – неповага до суспільства, до бійців та бійчинь, до загиблих на війні, до жінок, до цього дня загалом, який цьогоріч став Днем захисників і захисниць України, тобто офіційно перейменований Верховною Радою. Вітати з 8 березня дівчат - радянський пережиток і також неповага до тих, хто досі виборює права в усьому світі, зокрема, в Україні, – йдеться у тексті петиції. 

Також наголошено на тому, що вітання з цими святами насаджує стереотипи про те, що хлопці мають бути «мужніми, сильними, захисниками», а дівчата – «чарівними, ніжними та берегинями домашнього вогнища».

Тобто нашим дітям з маленьких років нав'язують викривлені цінності. Чому дівчата не можуть бути сильними, а хлопці – оберігати сімейне вогнище?

У разі якщо петиція набере 300 голосів, міська рада повинна буде відреагувати.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Особливості ґендерної рівності в освітньому процесі

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.