Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

9 серпня 2018 о 19:23

НУШ: підбірка методичних матеріалів від «Всеосвіти»

Підбірка методичних розробок про НУШ для педагогів і батьків.

Незабаром усі майбутні першокласники зроблять крок на зустріч новим знанням і навчатимуться за новим Стандартом початкової освіти. Згідно концепції НУШ учні набуватимуть компетентностей. Це – динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність.

Ключова роль у формуванні успішної дитячої особисті тепер належить не лише вчителям, але й батькам. Яким буде шкільний осередок у стилі НУШ, як буде організовано навчання учнів згідно з новими підходами сучасної української школи, у які ігри грати з дітьми, ці та інші питання хвилюють як батьків, так і вчителів.

«Всеосвіта» вирішали зібрати корисну підбірку методичних матеріалів на тему Нової української школи. Вчителі з усієї України вже завантажили до нашої онлайн-бібліотеки безліч власних методичних розробок і ми хочемо поділитися цими надбаннями з вами.

1. Батьківські збори для майбутніх першокласників (НУШ).

Вчителька Галецька Марина Анатоліївна пропонує педагогам провести корисну виховну годину для батьків. Як допомогти дитині налаштуватися на роботу з вчителькою та однокласниками? Марина Анатоліївна пропонує батькам розпочинати кожен навчальний день з ранкових зустрічей. У тексті документу містяться етапи ранкових зустрічей і пам’ятки батькам.  

Детальніше: https://vseosvita.ua/library/batkivski-zbori-nus-17106.html

2. НУШ. Коло вибору.

Першокласникам у перші тижні навчання важко адаптуватися до нових умов. Потрібно звикнути до графіку, правил і обов’язків. Вчителька Новобранець Світлана Василівна пропонує пограти у гру «Коло вибору» у якому є кілька дій на вибір: Залиш як є, Попроси пробачення, Проігноруй тощо.

Детальніше: https://vseosvita.ua/library/nus-kolo-viboru-32599.html

3. Ранкове коло НУШ.

Як учнів налаштувати на довіру один до одного, створити дружнє середовище, розвивати в учнів толерантне ставлення до людей? Методична розробка Нетецької Наталії Григорівни допоможе вам організувати ранкове коло. Для цього потрібно створити квітку добра, смайли і клубок з нитками.

Детальніше: https://vseosvita.ua/library/rankove-kolo-nus-18826.html

4. НУШ. Правила класу.

Як дітям швидко засвоїти шкільні правила? Новобранець Світлана Василівна пропонує яскраві зображення з улюбленими героями дітей – міньйонами, поряд з якими написані правила класу. Ці правила можна розвісити у шкільній аудиторії, вони одразу привернуть увагу дітлахів.

Детальніше: https://vseosvita.ua/library/nus-pravila-klasu-34944.html

5. НУШ. Тема: Моє довкілля (ранкове коло).

А ось який цікавий варіант проведення ранкового кола пропонує вчителька Забуга Світлана Миколаївна. Як учнів навчити з повагою відноситись до навколишнього світу, як пояснити їм, що таке «жива» і «нежива» природа? Міні-інтерв’ю, вправи, робота в групах та ще безліч всього іншого у методичній розробці вчительки.

Детальніше: https://vseosvita.ua/library/nustema-moe-dovkilla-rankove-kolo-20356.html

Ми дякуємо усім педагогам, які активно завантажують свої багаторічні напрацювання, тож якщо ви бажаєте поділитися своїми матеріали також, завантажуйте їх до онлайн-бібліотеки.