! В а ж л и в о

Новосад зустрінеться з очільниками обласних управлінь освіти

На порядку денному – формування мережі старших профільних шкіл, оновлення матеріально-технічної бази закладів тощо.

Впродовж місяця Міністерка освіти і науки Ганна #Новосад зустрінеться з керівниками управлінь/департаментів освіти кожної з областей. Головна мета –  обговорити подальший розвиток освітньої реформи. Про це йшлося на селекторній нараді МОН з регіонами.

Зокрема, на цих зустрічах обговорять формування мережі старших профільних шкіл, оновлення матеріально-технічної бази закладів профтехосвіти тощо.

Одним із наших сьогоднішніх викликів є швидше реформування старшої профільної школи. Я вважаю, що виконати це завдання ми можемо тільки спільно з вами, адже тільки ви найкраще знаєте, що і як саме потрібно змінювати на місцях. Саме тому ми запрошуємо кожного з вас до Києва, аби докладніше проговорити й інші питання та прийти до спільних рішень, – розповіла Ганна Новосад.

Керівники місцевих департаментів освіти повинні попередньо здійснити аналіз наявної мережі закладів загальної середньої освіти (ЗСО) та перспективної мережі опорних закладів ЗСО. Крім цього, вони підготують пропозиції щодо впорядкування мережі ЗСО в розрізі області.

Міністерка також акцентувала увагу на тому, які дороги потребують ремонту, адже усі дії будуть погоджуватися спільно з Мінінфраструктури.

Вона нагадала, що для підтримки реформи освіти держава скерувала цільові субвенції. Ці кошти мають бути найшвидше розподілені та ефективно використані.

Очільників обласних управлінь також просять презентувати графік відкриття навчально-практичних центрів та проаналізувати мережу профтехзакладів.

Раніше “Всеосвіта” писала про те, що МОН та Google домовились адаптувати Google Classroom для закладів вищої освіти України

Джерело: МОН

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»