МОН та Google домовились адаптувати Google Сlassroom для закладів вищої освіти України

Міністерство освіти і компанія Google планують покращувати цифрові навички викладачів українських вишів.

Першим кроком стануть онлайнкурси від Google для українських викладачів вищої школи. Про це домовились міністерка освіти і науки Ганна Новосад та директор з державної політики та зв’язків з держустановами компанії Google Вілсон Вайт.

Також освітяни зможуть пройти у сервісах Google сертифікацію з цифрових компетентностей.

Я хочу згадати ті зусилля, яких ви доклали, коли проводили навчання з безпечного Інтернету для 22 тис вчителів – це величезна цифра. І тепер ми вже можемо говорити і про вищу освіту, адже ми переконані, що усі освітяни мають підвищувати свою цифрову грамотність – цього вимагають сучасні освітні тенденції, – наголосила Ганна Новосад.

Вона також нагадала, що у 2018 році МОН затвердив для шкіл спеціальний посібник із підтримки цифрового громадянства та безпеки. Він розроблявся спільно з Google.

Читайте також: Путівник по Google Classroom: як у ньому організувати навчальний процес

Джерело: МОН

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.