Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
2071
10 серпня 17:07

Невакциновані студенти можуть заселятися у гуртожитки, – МОН

Немає жодних нормативних документів чи вимог щодо обов'язкової вакцинації студентів.

Невакциновані студенти можуть безперешкодно заселятися у гуртожитки. Про це в ефірі програми «Сніданок з 1+1» заявив міністр освіти Сергій #Шкарлет.

Міністр зазначив, що наразі немає жодних нормативних документів чи вимог, згідно з якими заселення у студентські гуртожитки можливе лише для вакцинованих осіб.

Не може бути такого, це порушення прав. Ані нормативних документів, ані вимог немає. Це право на приватне помешкання, і воно жодним утискам не підлягає, – наголосив Шкарлет.

Також очільник #МОН зауважив, що студенти – дорослі люди. Більшість уже досягли 18-річного віку, тому вони можуть самостійно вакцинуватися, внаслідок чого у закладах вищої освіти колективний імунітет можна сформувати швидше, ніж у школах.

За словами Шкарлета, університети мають автономію, вже багато років практикують дистанційне навчання, тому можуть на свій розсуд розв'язувати питання організації освітнього процесу.

Фотоматеріали: S.Tatiana / Shutterstock.com

Матеріал, який вас може зацікавити: Кожен третій – проти: в Івано-Франківську вчителі та вихователі відмовляються від вакцинації

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.