Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

5 травня 2020 о 13:48
0 0

Небезпека кібербулінгу: Мінцифри презентувало серіал про онлайн-цькування для підлітків

Глядачі зможуть дізнатися про причини та потенційні наслідки кібербулінгу і навчаться протистояти хейту та тролінгу.

Будь-який прогрес має зворотну сторону медалі. Людство винайшло Інтернет, який допомагає миттєво розшукати необхідну інформацію та повсякчас перебувати на зв’язку з рідними й друзями навіть за тисячі кілометрів. Але разом з цим у Всесвітній павутині існує безліч темних плям, за якими ховаються не лише комп’ютерні віруси.

В Україні гостро постає проблема #кібербулінгу. Третина опитаних українських підлітків ставала жертвами онлайн-цькування, а кожен п’ятий був змушений пропускати через це шкільні заняття.

Щоб детальніше розповісти про явище кібербулінгу, Міністерство цифрової трансформації України разом із партнерами презентувало безкоштовний освітній серіал про #онлайн-цькування для підлітків. Серії у вільному доступі знаходяться на платформі Дія.Цифрова освіта.

Завдяки освітньому серіалу підлітки дізнаються про причини та потенційні наслідки кібербулінгу, навчаться протистояти хейту та тролінгу, образливим коментарям, зможуть припинити #кібербулінг і допомогти своїм друзям, які стали жертвами онлайн-цькування.

Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар Настя Каменських і співачка, акторка та блогерка Анна Трінчер

Освітній серіал розроблений за підтримки ЮНІСЕФ в Україні.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Сергій Горбачов про кібербулінг: куди звертатися та як протидіяти