Головне меню порталу
Доки Україна, як і цілий світ, бореться з поширення коронавірусу, говорити про закінчення карантину у найближчому майбутньому ще зарано. А це означає, що у форматі дистанційного навчання українським учням і педагогам доведеться працювати доволі довго.
Ексочільник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук вважає, що Україна вже загралася в дистанційну освіту у школі. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці:
Шоу занадто затяглося. Воно стає не цікавим. І спустошливим. Думаю, що було б правильно уже зараз прийняти рішення про завершення поточного навчального року. Усі формальності типу «виконання навчальних програм», «річні оцінки» тощо – несуттєві. Їх можна вирішити, як кажуть, «розчерком пера».
За словами пана Лікарчука, тим, хто буде мати бажання працювати над засвоєнням навчального матеріалу дистанційно, вчителі завжди підуть назустріч. А для тих, хто вчитися не хоче, – продовження шоу не допоможе.
Давайте не робити вигляд, що «все хорошо, прекрасная маркиза»... У складні часи потрібно мати мужність та відповідальність приймати не прості рішення, – закликав ексочільник УЦОЯО.
Водночас головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю порталу LB.ua зазначив, що за умови належного дотримання карантинних мір, можна буде сподіватися на позитивну динаміку і поступовий вихід з карантину з 24-го квітня.
Скасовувати жорсткі карантинні заходи будемо поетапно, випускаючи людей на роботу, розпочинаючи проведення ЗНО. Ми зараз вже виписуємо з Міністерством освіти нові нормативи, як буде проходити зовнішнє незалежне оцінювання, – повідомив головний санлікар.
Пан Ляшко додав, що для дітей не випускних класів навчальний рік вже закінчився, вони не будуть виходити на один місяць.
Фотоматеріали: Pavel Lysenko / Shutterstock.com.
Любомира Мандзій про поновлення роботи шкіл та телеуроки
Про захист дипломів, останній дзвоник та соціальну нерівність: як виглядає школа на карантині
Будь ласка, оцініть новину!
Користувач:
Кремзель Дарія АндріївнаВсеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам
Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.
Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.