Навчальний курс «Організація інклюзивного середовища в закладі освіти»

На «Всеосвіті» з'явився новий практичний курс, який допоможе педагогам створити інклюзивне середовище у школі.

Питання організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти регламентується статтями 8 та 16 ЗУ «Про загальну середню освіту» та Порядком організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженим постановою КМУ від 15 серпня 2011 року, №872 (зі змінами): https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/872-2011-%D0%BF.

Як створити інклюзивний клас

Батькам дитини з особливими освітніми потребами необхідно написати заяву, до якої додається висновок інклюзивно-ресурсного центру та, за потреби, інші документи.

Організація інклюзивного навчання

Відповідно до низки нормативних актів та документів, необхідними умовами якісного інклюзивного навчання є:

  • визначення особливих освітніх потреб дитини;
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників;
  • створення інклюзивного освітнього середовища;
  • надання освітніх, психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг;
  • забезпечення учнів спеціальними засобами корекції психофізичного розвитку;
  • здійснення психолого-педагогічного супроводу дитини протягом усього періоду навчання із обов’язком залученням батьків до освітнього процесу.

Процес впровадження інклюзії у школах не можна назвати легким, але, якщо добре підготуватись та налаштуватися на якісну роботу, усе вдасться зробити якнайкраще. Саме тому «Всеосвіта» пропонує абсолютно новий навчальний курс «Організація інклюзивного середовища в закладі освіти», розроблений згідно з усіма вимогами талановитими спеціалістками: Вікторією Мельник та Оленою Черниш.

Вікторія Мельник працює соціальною педагогинею, завідувачкою сектору соціально-педагогічної роботи відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівниця ГО «Простір».

Олена Черниш – це суперспікерка вебінарів «Всеосвіти» на психологічну тематику: https://vseosvita.ua/user/id50450/webinar. Пані Олена працює психологинею в галузі розвитку емоційного інтелекту, корекції невротичних розладів, наслідків психологічної травми та проблем розвитку особистості, арт-терапевтикинею. Фахівчиня успішно керує ГО «Центр сучасної психології «Міррада»» та створює авторські програми.

Пропонований курс складається з 4 модулів, поділених на теоретичні та практичні блоки. Наприкінці кожного модуля учасник перевіряє засвоєні знання, проходячи контрольний тест.

Після закінчення навчання видається Свідоцтво про проходження курсу із зазначення академічних годин.

ТОВ «Всеосвіта» є офіційним суб’єктом підвищення кваліфікації. Лист Міністерства освіти і науки України №4/2181-19 від 30.09.2019 року офіційно підтверджує, що сертифікати та інші документи «Всеосвіти» можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Цей курс може коштувати на 20% менше, якщо ваш заклад освіти офіційно співпрацює із ТОВ «Всеосвіта». 

Записатись на курс: https://vseosvita.ua/course/orhanizatsiia-inkliuzyvnoho-seredovyshcha-v-zakladi-osvity-40.html

#онлайн_курс #інклюзія #інклюзивне_середовище #навчання 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.