Мультфільми про кохання до Дня cвятого Валентина

Зворушливі історії про справжнє почуття.

Що таке кохання? Яким воно буває і чому таке жадане для кожного? День закоханих – прекрасний привід поговорити про це зі своїми учнями. 

Пропонуємо добірку найкращих короткометражних анімацій. Перегляд та сумісне обговорення цих мультфільмів може стати чудовою ідеєю для проведення тематичної виховної години з учнями середніх та старших класів.

Виконувач мрій / The Wishgranter, 2016 рік (Велика Британія) 

Це дивовижна історія про чарівний фонтан та робітника, який щоразу виконує бажання, щойно у фонтан кинули монетку. Більшість мріє про гроші, а виконувач мрій, хоча й не поділяє такі цінності, однак незмінно миттєво виконує ці бажання.

Одного разу з різних боків до фонтану одночасно підійшли хлопець і дівчина й, кинувши монетки, кожен з них загадали зустріти своє кохання. Однак монетки застрягли у трубі, тому їхні бажання не могли здійснитися, як зазвичай. Щоб поєднати нарешті самотні серця, чарівник з фонтану мусив вдатися до хитрощів.

Перегляньте цей мультфільм зі школярами та поговоріть про те, що часто ми зовсім не помічаємо, які шанси кожному з нас дарує доля! Для того, щоб зустріти своє кохання, інколи треба бути трошки уважнішим до того, що відбувається навкруги.

Світло / The light, 2011 рік (Японія)

Це надзвичайно зворушлива історія про кохання старого ліхтаря і тендітної квітки. 

Зірвавшись і ледь не загинувши від пориву вітру, ліхтар повиснув низько над землею і продовжував світити, як і все життя. Аж раптом від його тепла розтанув сніг і на його місці проросла квітка. 

Хоча надворі був мороз і хуртовина, квітка зростала та розквітла, їй було тепло і затишно у променях ліхтаря. Аж раптом останній тонесенький провід, на якому тримався ліхтар, обірвався. Ліхтар згас. Тепер квітка рятувала коханого.

 Мультфільм відзначено багатьма міжнародними преміями. Перегляньте його разом зі школярами та поясніть, що справжнє кохання – це, перш за все, взаємопідтримка, допомога одне одному та готовність пожертвувати всім заради життя коханої людини.

Погашені / Extinguished, 2012 рік (США)

Вогник у грудях уособлює кохання. А той, хто не закоханий або чиє сердце розбите, замість вогника має лише порожнину. 

Саме так сталося з героєм мультфільму хлопцем Меттом, кохання якого було не взаємним. Зневірившись, Метт боїться нових розчарувань, тому побачивши красиву дівчину Імо, він старанно бореться з ніжним почуттям, яке його зненацько охопило. Через це поводиться дещо дивно.

 Анімацію було відзначено численними міжнародними преміями. Перегляньте її зі школярами та поговоріть про те, що інколи, переживши негативний досвід, люди бояться подібного болю, однак не варто, бо кохання – неймовірне почуття, і щоразу воно неповторне.

Восьминіжки / Oktapodi, 2007 рік (Албанія)

Це історія про милих закоханих восьминіжків. Одного разу кухар ресторана розлучів їх. Ймовірно, він запланував приготувати делікатес. Однак все сталося зовсім не так, як він запланував!

 У 2009 році анімацію був відзначений премією «Оскар». Запропонуйте учням подивитися її разом та поговоріть про те, що закоханим разом під силу подолати будь-які негаразди та виплутатись із найнебезпечніших халеп. Адже заради одне одного вони здатні на все! 

Paperman / Людина з паперами, 2012 рік (США)

Це мила історія про кохання з першого погляду молодого бухгалтера Джорджа та дівчини Мег. 

Коли на пероні порив вітру вирвав з рук Мег папери, вона побігла за ними. Теж саме відбулося і з Джорджем, коли наступний порив вирвав аркуш і з його папки та за мить прилип до обличчя Мег. Так вони зустрілися поглядами та сподобались одне одному, однак навіть не познайомились.

Прийшовши на роботу, Джордж ні про що не міг думати, крім чарівної дівчини, яку він так хотів знову побачити, але не знав, де й шукати. Аж раптом він побачив її у вікні сусіднього офісу. Але як же привернути її увагу?

Мультфільм нагороджено численними міжнародними відзнаками, зокрема, в 2012 році його відзначено премією «Оскар». Обов'язково подивіться анімацію зі школярами та поговоріть про те, що інколи доля творить справжні дива!


Читайте також:

Мультфільми про те, що добро обов'язково повертається

Як навчити школярів бути вдячними і цінувати те, що вони мають

5 мультфільмів, які допоможуть виховати толерантність у школярів

День святого Валентина: вітальні паперові розробки

#День_Валентина #свято #мультфільми

 

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
7
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!