Розробки
6926
3 лютого 2020 о 14:58

День святого Валентина: вітальні паперові розробки

Подаруйте  друзям і рідним частину своєї душі.

Якщо раптом вам забракне слів, щоб зізнатись другу, вчителю чи комусь із близьких у почуттях, «Всеосвіта» підготувала для вас кілька чудових вітальних листівок. Вам потрібно їх завантажити і подарувати комусь із свого оточення. А ще такі розробки підійдуть для оформлення класної кімнати.

Обирайте листівку, яка вам найбільше подобається! 

 3D-листівка до 14 лютого 

Якщо ви не можете зізнатись у почуттях вголос, візьміть нашу вітальну листівку, ручку і напишіть щось приємне людині, яку збираєтесь привітати. Зовнішня сторона листівки прикрашена мініатюрними сердечками і написом «люблю», а внутрішню прикрашає яскрава об’ємна квітка. Такий подарунок сподобається другу, вчителю чи навіть комусь із близьких.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/listivka-z-14-lutogo-202279.html

 Конверт з листівкою до Дня святого Валентина 

4 барвистих листівок з конвертами допоможуть вам створити незабутнє привітання. Вітальний конверт можна прикріпити до подарунку або лишити на робочому столі. Ви вже уявили усмішку людини, яка побачить це красиве привітання?

Мерщій завантажуйте розробку: https://vseosvita.ua/library/konvert-z-listivkou-do-dna-svatogo-valentina-109718.html

 Ілюстрації з цитатами про кохання українських поетів 

Українські класики вміли красиво говорити про кохання, як ніхто інший. Пропонуємо 12 паперових сердечок з уривками віршів поетів. Таку розробку можна використати для декорування класу чи інших навчальних кабінетів. А ще це чудова нагода пригадати творчість відомих поетів.  

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/ilustracii-do-dna-svatogo-valentina-109588.html

 Ілюстровані вірші 

Емоційні уривки віршів українських поетів, ілюстрованих тематичним орнаментом стануть гарним подарунком для кожної важливої людини у вашому житті. А ще такий подарунок неабияк оцінить вчителька української літератури.

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/ilustrovani-virsi-na-temu-dna-svatogo-valentina-u-formati-a4-109541.html

 

Нехай ваші почуття знайдуть свого адресата! Сподіваємось, наші розробки принесуть радість вам і вашим близьким. 

 

#свято #День_Валентина #подарунки #листівки #вчитель 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!