Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
15157
27 вересня 17:00

МОЗ оновило перелік карантинних зон: які регіони стали «помаранчевими»

За попередню добу в Україні зафіксовано 3 007 нових випадків захворювань на коронавірус.

З огляду на динаміку поширення COVID-19, Міністерство охорони здоров’я переглянуло розподіл епідемічних зон на території України. Так, станом на 27 вересня 2021 року, «помаранчевий» рівень епіднебезпеки мають Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Тернопільська та Черкаська області.

Нові дані оприлюднено на сайті МОЗ.

За попередню добу в Україні зафіксовано 3 007 нових випадків захворювань на коронавірус – з них 286 дітей.

Найвищий рівень інфікування спостерігається у Луганській області – 450 на 100 тисяч населення, Чернівецькій області – 424 на 100 тис. населення та у Харківській області – 308 на 100 тис. населення.

Водночас, за словами головного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області можуть найближчим часом перейти у «червону» зону.

Нагадаємо, що у #МОЗ планують запровадити обов’язкову вакцинацію від COVID-19 для окремих категорій професій, зокрема для працівників сфери освіти.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Більшість шкіл України не зможуть працювати очно через невиконання умов щодо вакцинації

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.