МОН проведе аудит закладів профтехосвіти

Аудит проводитиметься з метою укрупнити деякі заклади професійно-технічної освіти.

Міністерство освіти і науки найближчим часом планує провести аудит мережі закладів професійно-технічної освіти. Це робитиметься для того, щоб мати можливість укрупнити деякі заклади. Таку інформацію повідомила міністерка освіти і науки Ганна #Новосад в інтерв'ю кореспонденту УНН.

У нас більше 700 закладів професійно-технічної освіти, і ми хочемо зробити аудит цієї мережі й разом із регіонами подивитись, де напрямки підготовки просто співпадають. В одній області може бути 4-5 ПТУ одного напрямку, то, можливо, варто замість них зробити один хороший профільний центр професійної досконалості, в який ми вкладемо кошти і зможемо готувати кращих спеціалістів, – розповіла пані Новосад.

Міністерка додала, що до цього аудиту МОН прагне залучати роботодавців, які повідомлятимуть, де вони бачать свою потребу в робітничих кадрах.

Крім того, пані Новосад зазначила, що в планах відомства є збільшення відсотка тих абітурієнтів, які обирають середню спеціальну освіту, а не вищу.

Ми хотіли би підвищити все-таки попит на професійно-технічну освіту, стимулювати через різні інструменти вибір абітурієнтами професійно-технічної освіти, – акцентувала увагу очільниця МОН.

Нагадаємо, раніше “Всеосвіта” писала про ТОП-8 інновацій в умовах прийому до закладів фахової передвищої освіти.

Джерело: УНН

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
1
0
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!