Новини
1394
9 січня 2020 о 19:13

Міністерка соціальної політики пропонує обговорити проєкт реформи системи інтернатів (+ текст проєкту)

Очільниця МСП Юлія Соколовська винесла на обговорення громадськості проєкт концепції державної політики щодо досягнення цілі «Кожна дитина зростає в умовах, максимально наближених до сімейних».

Продовжуємо діалог із суспільством та громадськістю, – написала Юлія Сергіївна. – Оскільки ми працюємо для вас, нам важлива ваша думка щодо цих пропозицій. Найкращі ідеї ми як завжди врахуємо у фінальному документі.

Свої відгуки, зауваження та пропозиції ви можете залишити за адресою um@mlsp.gov.ua або безпосередньо на нашому сайті (для цього потрібно авторизуватися на ньому): https://www.msp.gov.ua/projects/518/ – повідомила пані Соколовська.

Зауваження та пропозиції до нижченаведеного проєкту концепції держполітики та до плану досягнення описаних у проєкті цілей (таблиця з планом – наприкінці документа) кожний з вас може внести до середи 15 січня 2020 року включно, до 18:00.

Читайте також: Юлія Соколовська розказала, як допомогти дітям в інтернатах

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.