Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події
Новини
2677
9 серпня 10:53

Малозабезпеченим родинам для отримання допомоги не потрібні звернення та додаткові документи, – Денис Шмигаль

Загальний розмір програми складе 290 мільйонів гривень.

Для отримання додаткової виплати у розмірі 2 000 гривень на дітей з малозабезпечених багатодітних родин батькам не потрібно подавати жодних звернень і оформляти додаткові документи. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис #Шмигаль на своїй сторінці у  фейсбуці.

Жодного звернення подавати не потрібно. Виплати будуть проведені органами соціального захисту населення. Загальний розмір програми складе 290 млн грн. Ці кошти допоможуть сім’ям зібрати дітей до школи та купити необхідні речі, – підкреслив Шмигаль.

Зазначимо, за ініціативи Президента Володимира Зеленського уряд ухвалив рішення, згідно з яким, до початку нового навчального року 145 тисяч дітей з малозабезпечених багатодітних родин отримають додаткові виплати у розмірі 2 000 гривень.

Допомогу у розмірі 2 000 грн виплатять дітям багатодітної малозабезпеченої родини, які станом на 1 серпня досягли віку 6-18 років.

Вас може зацікавити: Місцеві бюджети не використали 7 млрд грн залишків освітньої субвенції, – Мінфін

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.