Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
12530
3 серпня 19:10

Діти з багатодітних малозабезпечених сімей отримають грошову допомогу для підготовки до школи

Уряд розробив відповідну постанову.

Дітям з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи надаватимуть одноразову грошову допомогу у розмірі 2000 грн. Міністерство соціальної політики України розробило проєкт відповідної постанови.

Таку одноразову грошову допомогу призначатимуть на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім'ї, яка станом на 1 серпня 2021 року досягла віку 6 –17 років (включно).

Нагадаємо, що це ініціатива Володимира Зеленського. Для її реалізації акумульовано близько 300 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на підтримку майже 150 тисяч дітей.

У проєкті постанови зазначено, що призначення та виплата грошової допомоги відбуватиметься без участі батьків дітей із багатодітних малозабезпечених сімей, від яких подання додаткових заяв не вимагатимуть.

Виплату допомоги проведуть управління праці та соцзахисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з числа багатодітних.

Також цю допомогу не враховуватимуть при призначенні соціальних допомог та субсидії.

Вас також може зацікавити такий матеріал: Україна не пасе задніх у заробітних платах вчителів, – Шкарлет

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.