Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Фінансова грамотність в старших класах. Форми та методи викладання та оцінювання
»
Взяти участь Всі події
Новини
3119
28 липня 11:19

150 тисяч дітей з малозабезпечених багатодітних родин отримають допомогу від держави до початку нового навчального року, – Президент України

Для реалізації цієї ініціативи президента акумульовано близько 300 мільйонів гривень.

З ініціативи президента України Володимира Зеленського найближчим часом Кабінет Міністрів України має розробити механізм виплати грошової допомоги дітям з багатодітних малозабезпечених сімей, – у межах підготовки до нового навчального року. Про це повідомляє пресслужба Президента.

Президент особливо наголосив, що ця ініціатива не має вичерпуватися лише виплатою допомоги. Для урядовців і всіх представників системи місцевого самоврядування має бути принциповим забезпечення таких умов, щоб кожна родина в Україні могла належним чином підготувати дітей до навчального року.

Держава забезпечить виплату для кожної дитини з малозабезпечених багатодітних родин, яка її потребує. Але всі посадовці, особливо на місцевому рівні, мають оцінити, що вони ще можуть зробити для підготовки дітей, поки є час до початку нового навчального року, – зазначив #Зеленський.

Для реалізації цієї ініціативи президента акумульовано близько 300 мільйонів гривень, які будуть спрямовані на підтримку майже 150 тисяч дітей.

За словами Володимира Зеленського, виплати повинні  бути проведені вже у серпні – це чіткий орієнтир для уряду.

Глава держави підкреслив, що позитивні тенденції в економіці та зростання доходів державного бюджету свідчать про те, що у держави є можливість збільшувати допомогу тим громадянам, які її потребують. А також додав, що урядовці мають забезпечити це якнайшвидше й максимально зручно – без жодної бюрократії.

Вас може зацікавити матеріал: Переможцям міжнародних олімпіад виплатять премії: у МОН готують відповідні зміни до законодавства

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.