Новини
607
27 липня 18:23

Переможцям міжнародних олімпіад виплатять премії: у МОН готують відповідні зміни до законодавства

Цього року українські школярі показали високі результати на міжнародних олімпіадах з фізики, інформатики та математики.

Переможцям міжнародних олімпіад виплатять премії Президента України. Наразі Міністерство освіти і науки України готує відповідні зміни до постанови КМУ«Питання призначення та виплати стипендій і премій Президента України у сфері освіти» від 14 квітня 2021 р. № 347 (далі – Постанова № 347).  Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій #Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Зазначимо, що цьогоріч через пандемію коронавірусу Україна офіційно не формувала команди на міжнародні учнівські #олімпіади у зв'язку з тим, що не відбувалися всеукраїнські етапи олімпіад. Але за ініціативою деяких викладачів були сформовані команди учнів, які взяли участь у міжнародних олімпіадах і здобули призові місця.

Однак, відповідно до постанови № 347, якщо етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів не проводився у зв’язку із надзвичайними ситуаціями, встановленням карантину, проведенням протиепідемічних заходів, іншими обставинами, які унеможливлюють проведення олімпіад у порядку, визначеному законодавством, а також формуванням складу команд для участі в міжнародних олімпіадах, питання про призначення і виплату премій для переможців всеукраїнських і міжнародних олімпіад не розглядається.

Зараз є очевидним, що підходи до відбору й формування команд серед українських школярів для участі в міжнародних олімпіадах потребують комплексних змін. А тому я направив доручення фахівцям МОН щодо опрацювання цього питання, – написав Шкарлет.

Міністр зазначив, що цього року українські школярі показали високі результати на міжнародних олімпіадах з фізики, інформатики та математики.

Україна пишається юними олімпійцями й високо цінує їхні здобутки на міжнародній освітній арені, – зазначив очільник #МОН.

Також він привітав переможців олімпіад та побажав кожному з них не зупинятися на досягнутому.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Кількість переможців предметних олімпіад не є показником якості шкільної освіти

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.