Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1239
29 січня 2020 о 10:38
pdf Роздрукувати

Майстер-класи зі створення святкових валентинок

10 чудових ідей непересічних подарунків.

Чи варто святкувати День Святого Валентина у школі? Чи в Україні мало своїх традицій, щоб підтримувати іноземні? Чи є школа місцем для проявів закоханості? Стосовно цих питань й досі точаться суперечки серед учителів. 

Однак хіба кохання не є важливим у житті кожного? Хіба любов обмежується лише проявами законанності? Чи правильному висловленню почуттів та симпатій не потрібно вчитися?

Тож це свято, що з кожним роком набуває популярності в українському суспільстві, є не поганим приводом навчити школярів висловлювати свої почуття, виготовляти святковий декор, створювати піднесений настрій, дарувати й приймати подарунки, а також робити щось своїми руками для близьких і коханих людей. Важливо пояснити, що подарунки, які створені власноруч, є найціннішими, бо для їхнього виготовлення було вкладено час та душу! 

Ми дібрали 10 змістовних майстер-класів, які допоможуть вам навчити учнів створювати оригінальні подарунки та святкове оздоблення. 

1. Магічна листівка

Усім дітям подобається здивовувати оточуючих своїми винятковими вміннями. Навчіть учнів дивовижному трюку, що дозволяє демонструвати листівку, яка є кольоровою, а потім вмить чорно-білою. 

Як таке можливо? Є певний секрет! А листівку такого типу під силу створити навіть наймолодшим школярам! 

2. Закладка для улюбленої книги

На жаль, у багатьох дітей (і навіть дорослих!) є погана звичка: читаючи, заламувати сторінки, щоб не забути наступного разу, до якого саме місця було дочитано. Чи у багатьох є закладки? А загинання куточків сторінок дуже скоро позначається на зовнішньому вигляді книги.

Тож запропонуйте учням створити власноруч святкову закладку, яку можна подарувати будь-кому з близьких, хто любить читати паперові книги. І зробити її легко!

3. Серце у долонці 

Це надзвичайно зворушливий подарунок, адже форма листівки повторює контур долоньки того, хто її створив. 

Усередині листівку, крім об'ємних сердечок, можна оздобити малюнками, намистинами, а також написати побажання чи висловити почуття.

4. Гірлянда з сердечок 

Як створити святковий настрій заздалегідь? Запропонуйте учням разом виготовити святковий декор. Пропонуємо цікаву ідею виготовлення гірлянди у формі сердечок.

Такими гірляндами можна оздобити, наприклад, штори в класному кабінеті чи коридорі.

5. Коробочок із сюрпризом

Справжній подарунок можна виготовити навіть зі звичайного коробка із сірниками (до речі, самі сірники згодом можна використати для вирішення цікавих головоломок!).

Таку поробку зможуть створити навіть учні молодших класів. Єдине, для приклеювання пружини потрібно використати міцний клей (наприклад, суперклей).

6. Листівка-трансформер 

Важко повірити, що ця дивовижна поробка складається всього з одного аркуша! Секрет її створення – правильно зроблені загини.

Один з кольорових блоків можна залишити як обкладинку, приклеївши 4 літери, а на інших трьох написати побажання або намалювати різні малюнки! 

7. Валентинка-смаколик 

Подарунок до цього свята може бути не лише красивим, а й смачним! Підтвердженням цього є смаколик Chupa Chups з оригінальним святковим оздобленням у формі сердечка з крильцями.

8. 3D-листівка з сердечками

У закритому вигляді – звичайна листівка, а щойно її відкриєш, то вона перетворюється на яскравий об'ємний витвір мистецтва.

Виготовлення такої поробки потребує зосередженості та точності при створенні загинів і надрізів.

9. Листівка з секретом

Ймовірно, у всіх у дитинстві були книги, які, щойно перегортаєш сторінки, мов оживали, – певні зображення ставали об'ємними, а окремі елементи з'явилися або ховалися.

Ця листівка містить своєрідний сюрприз. Виготовити таку поробку можна лише знаючи секрет, який розкривається у майстер-класі щодо її створення.

10. Святкова книга-історія

Друзів чи тих, хто щиро симпатизує одне одному, або закоханих завжди щось об'єднує. Запропонуйте учням створити дивовижну книгу, на кожному аркуші якої буде намальовано, що саме їх об'єднує з близькою людиною. Це можуть бути спільні уподобання, схоже світосприйняття чи просто яскраві події.

Сумісна творчість сприяє неформальному спілкуванню та згуртовує учнів. Виготовлення оригінальних валентинок дозволяє кожному проявити креативність, а також сприяє виникненню піднесеного святкового настрою у кожного.


Вас також зацікавлять інші цікаві розробки «Всеосвіти»:

#день_Валентина #кохання #листівки #свято #розробки #школа #клас #вчитель

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.