Новини
6526
28 травня 2020 о 16:53

Лист, який мріє отримати кожен педагог: батьки подякували вчителям за непросту роботу

У сьогоднішній нелегкій ситуації вчителі опинилися фактично «на лінії фронту» разом із лікарями.

Кожній людині надзвичайно важливо знати, що її роботу цінують, що сприймають із вдячністю той результат, задля якого вона витратила власні час та зусилля. У сьогоднішній нелегкій ситуації вчителі опинилися фактично «на лінії фронту» разом із лікарями, адже головна мета вчителя – дати якісні знання попри будь-які обставини.

І як приємно, коли батьки усвідомлюють той обсяг завдань, з яким педагоги стикаються щодня. У цьому на власному досвіді переконалася Тетяна Осадча, директорка київської школи № 8. На своїй сторінці у фейсбуці вона поділилася радісними емоціями:

А що відчуваєте Ви, коли Вам передають заяву від батьків? Без коментарів. Просто залишають на охороні з проханням передати директору. От-от, і я подумала, що чимось батьки не задоволені. Ну не звикли ми, освітяни, чекати заяви від батьків не зі скаргами. Аж тут читаю – і очі дійсно розширюються від подиву. Батьки дякують учителям за дистанційне навчання. Неочікувано, але так приємно! Дякую всім учителям, які в нових умовах змогли організувати якісне навчання дітей! Дякую всім батькам, які в ці непрості часи були поруч і разом з нами робили єдину справу!


А ось і цей лист, який, мабуть, мріє отримати кожен педагог:

Шановна Тетяно Володимирівно!

2019-2020 навчальний рік виявився по-особливому складним для учнів, батьків та вчителів. Дистанційне навчання в умовах карантину стало новим викликом для всіх учасників навчального процесу. Кожна родина мала узгодити графіки роботи та навчання, налагодити роботу безперебійного інтернету, забезпечити достатньою кількістю ґаджетів та низку інших умов для належного навчання.

Крім об’єктивних, зокрема технічних, передумов, визначальною як ніколи була роль учителя у дистанційному навчанні.

Ми надзвичайно раді та вдячні Вам за те, що Ви, як директор нашої школи, у свій час пішли назустріч батькам 3-Г класу – і у нас є чудовий класний керівник Приходько Оксана Миколаївна. Завдяки її відданій праці, досвіду, професіоналізму, мудрості, любові до дітей вдалося організувати повноцінний навчальний процес та ефективне навчання в умовах нових комунікацій. Ми високо цінуємо її працелюбність, терпіння, доброзичливість і толерантність.

Також хочемо відзначити фаховість, сумлінність, витримку та активну участь учителя математики Ласкавої Ірини Володимирівни у проведенні онлайн-уроків, консультацій та перевірки домашніх завдань.

Вчитель фізичної культури Маслова Ірина Анатоліївна знайшла позитивні й креативні способи залучити та заохотити дітей до виконання фізичних вправ навіть в умовах карантину.

Висловлюємо щиру подяку нашим вчителям за їхню плідну працю. Відданість професії. Просимо Вас зі свого боку відзначити їхню роботу. Бажаємо усім вам, вчителям, міцного здоров’я і творчої наснаги.  


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Вдячність вчителю: батьки подякували вчителям за якісне дистанційне навчання

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.