Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Розробка навчально-методичних матеріалів: алгоритм дій
»
Взяти участь Всі події
Новини
3666
10 жовтня 2019 о 15:44
pdf Роздрукувати

Лавреатка Нобелівської премії з літератури Ольга Токарчук – викладачка українського походження

10 жовтня 2019 року вручена найвища літературна премія світу за 2018 та 2019 роки. Нобель-2018 дістався польській письменниці українського походження Ользі Токарчук.

Ольга Токарчук (Olga Tokarczuk, 57 років) виросла у селі Сулехів (Любуське воєводство Польщі) в родині українців, вихідців з Тернопільщини.

За освітою й першим фахом – психотерапевтиня. Опікувалася психічно хворими особами як волонтер ще під час навчання, а потім і професійно. Відтак символічно, що Нобеля пані Токарчук отримала саме в Міжнародний день психічного здоров’я.

Наразі, окрім літературної роботи, Ольга Токарчук в якості запрошеного лектора викладає літературну майстерність у двох університетах – краківському Ягеллонському та Опольському.

Читайте також: Лавреат Нобелівської премії Ґреґ Семенца – викладач і син учительки

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.