Коронавірус: як у школах захищатимуть учнів

Сьогодні стартувала всеукраїнська кампанія з протидії коронавірусу в Україні.

Український Уряд організував інформаційну кампанію з протидії коронавірусу COVID-19, який стрімко поширюється по всьому світу. Представники Держпродспоживслужби, а це 2 500 інспекторів, планують відвідати 27 600 закладів загальної середньої освіти й навіть дитячі садочки.

«Наші спеціалісти проводитимуть просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з адміністрацією та педагогічним колективом навчальних закладів. Також ми плануємо проводити бесіди з батьками, роздавати інформаційні матеріали від Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я, як уберегтися від вірусу. Ми розраховуємо, що ця робота матиме ланцюгову реакцію: наприклад учителі поширюватимуть матеріали у батьківських чатах та месенджерах», – розповіла т.в.о. Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко.

У школах і садочках поширюватимуть спеціальні інформаційні брошури, на яких проілюстровані правила особистої гігієни й рекомендації: як правильно мити руки, пчихати, кашляти, використовувати медичну маску тощо. 


Читайте також:

Уляна Супрун розвінчує міфи про коронавірус. Кінець світу скасовується

Джерело: https://vse.ee/cew

#коронавірус #школа #безпека 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.