Конкурс на посаду «міністерки» мистецької освіти виграла кандидатка економічних наук Ольга Россошанська

Головою новоствореного Державного агентства з питань мистецької освіти – окремої установи, виділеної з Міністерства культури в ході його реформи – може стати проректорка Луганської академії мистецтв Ольга Россошанська.

«Ольга Россошанська пройшла конкурсний відбір за результатами якого визначена переможцем і рекомендована до призначення на посаду Голови Державного агентства з питань мистецької освіти України», – офіційно повідомило Мінкультмолодьспорту.

«Всеосвіта» вирішила з’ясувати у відкритих джерелах, ким є можлива очільниця нового «міністерства» (Держагентства) мистецької освіти.

Згідно з декларацією, поданою для отримання цієї посади, Ольга Валентинівна Россошанська зареєстрована в Луганську, де володіє будинком і квартирою, а також земельною ділянкою з будинком на Луганщині.

Місцями роботи Ольги Валентинівни, згідно з тою ж декларацією, є переміщена до Києва Луганська державна академія культури і мистецтв (де пані Россошанська є першою проректоркою та обіймає низку інших посад) та київський Університет економіки і права «Крок» (проректорка з питань дистанційної та заочної освіти).

При цьому доцентка, кандидатка економічних наук Ольга Россошанська за фахом є спеціалісткою з менеджменту підприємств та економічної безпеки.

Так, її дисертація захищена за темою «Методологічні засади оцінювання економічної безпеки інноваційних проєктно-орієнтованих підприємств».

Також на тему економічної безпеки підприємств Ольгою Валентинівною опубліковано чимало статей:

Читайте також: Мистецькою освітою опікуватиметься новостворене державне агентство

Джерела: сайти МКМС, Університету Крок, declarations.com.ua

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ХІМІЇ залишилося:
0
2
міс.
0
5
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!