Мистецькою освітою опікуватиметься новостворене державне агентство

​​​​​​​Постанова про створення 7 нових центральних органів виконавчої влади у сферах культури, молоді та спорту – зокрема, Держагентства мистецької освіти – прийнята в рамках реформи державного управління.

Надалі, з 1 січня 2020 року, Міністерство культури молоді та спорту зі зменшеним на 70% штатом займатиметься виключно формуванням стратегічних політик та правил галузі. А операційну реалізацію цих політик міністерство передає профільним державним агентствам, одним з яких є Держагентство з питань мистецької освіти.  

Усі 7 нових органів (5 держагентств, а також держінспекція і держслужба) створено в межах затвердженого бюджету Міністерства культури, молоді та спорту на 2020 рік – тому це не призведе до збільшення видатків держави. Розподіляються в нові установи лише функції та персонал з надто великого міністерства.

Як зауважила заступниця міністра культури Ірина Подоляк, агентство з питань мистецької освіти буде проводити конкурси, пропонувати методики, вирішувати питання, пов’язані з інфраструктурою художніх шкіл та інших закладів мистецької освіти, проводити атестації, рекомендувати зміни до наказів розпоряджень, які спрощуватимуть діяльність з одного боку, а з іншого будуть чіткі вимоги щодо оцінювання і вимірювання ефективності роботи.

Вони [працівники Держагентства] безпосередньо контактуватимуть зі сферою, а міністерство вироблятиме політику, – додала чиновниця.

Читайте також: Міністр культури і спорту: «Треба перестати фінансувати спортивні школи, а перейти до фінансування дітей»

#Бородянський

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
4
міс.
1
2
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!