Міністр культури і спорту: «Треба перестати фінансувати спортивні школи, а перейти до фінансування дітей»

Володимир Бородянський, очільник міністерства культури, молоді та спорту, розповів про основні тренди розпочатого ним реформування системи спортивних шкіл.

«Треба провести реформу в дитячих, юнацьких школах, перестати фінансувати заклади, а перейти до фінансування дітей, – наголосив пан Бородянський. – Тобто гроші мають ходити за дітьми, ця історія для спорту теж актуальна.

Ми взагалі маємо задіяти всю інфраструктуру, яка є у спорті, розширити її діяльність – від шкільних спортивних залів до комерційних закладів. І наші зусилля будуть спрямовані на те, щоб це [розширене використання усіх спортивних об’єктів] відбувалося.

Ми хочемо прибрати зайві бар'єри перед тими людьми, котрі організовують різні масові змагання. Тобто спростити їм організацію, в тому числі, наданням фінансування, – анонсував очільник МКМС в інтерв’ю dt.ua. 

Також міністр зазначив, що базовим принципом реформування державної підтримки спорту стане відхід від конкурентного спорту високих досягнень – на користь фізичної культури, спрямованої лише на здоровий спосіб життя.

Читайте також: Мінкульт розробить програми стимулювання читання книжок школярами

Джерело dt.ua

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
8
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!