Коли чекати ЗНО-2020?

Оприлюднено дати проведення незалежного оцінювання у наступному році.

Нещодавно очільниця Міністерства освіти і науки України ухвалила Наказ про підготовку до проведення у 2020 році зовнішнього незалежного тестування. Цим документом затверджено, зокрема, й графік проведення незалежного оцінювання у наступному році.

Графік проведення ЗНО у 2020 році

Відомо, що у 2020 ЗНО розпочнеться 21 травня з тестування з математики і 15 червня завершиться оцінюванням з хімії. Реєструватися ж учасники у 2020 році зможуть з 3 лютого до 24 березня.

 Оголошення результатів тестувань 

Результати учасники зовнішнього оцінювання з математики та фізики дізнаються до 12 червня; оприлюднення результатів з української мови та літератури, іноземних мов та історії України відбудеться до 20 червня. А учасники, які складатимуть незалежну перевірку з біології, географії та хімії  отримають свої результати не пізніше 24 червня 2020 року.

 Щодо апеляцій 

Якщо після оголошення результатів учасник не згоден з рішенням анулювання результату або ж виникли побоювання щодо неправильності нарахування балів, він має право подати апеляційну заяву до Українського центру оцінювання якості освіти.

Апеляції від учасників незалежного тестування приймаються впродовж 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів, враховуючи день оголошення балів. Оскільки заяви приймаються лише у письмовій формі (їх надсилають рекомендованим листом), дату подання паперів визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті.

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів кожного предмета.

Довідково: Розгляд апеляційної заяви – це фактично повторне визначення результату незалежного оцінювання. Експертна комісія після повторних технічної та предметної перевірок може як підтвердити раніше визначений результат, так і змінити встановлені бали (у бік збільшення результату або його зменшення).


З повною процедурою подання апеляційної заяви можна ознайомитись у цьому матеріалі.


Терміни подання заяв на участь у додатковій сесії

 Додаткова сесія 

Учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування з поважних причин, мають право подати заяву до РЦОЯО щодо участі в додатковій сесії. Приймання заяв для складання ЗНО під час додаткової сесії відбувається впродовж 5 робочих днів (в деяких випадках більше) з дня проведення тестування.

 Чинні програми для ЗНО-2020 

Окрім графіка опубліковані також чинні програми на базі яких укладатимуться завдання для незалежного тестування у 2020 році:

Програма ЗНО обов’язкової для вступу дисципліни (2020 рік)
«Українська мова та література»

Програма ЗНО для конкурсних предметів (2020 рік)
«Історія України» 
«Математика»

Програми ЗНО для іноземних мов (2020 рік)
«Англійська мова»
«Іспанська мова»
«Німецька мова»
«Французька мова»

Програми для STEM-дисциплін (2020 рік)
«Біологія»
«Географія»
«Фізика»
«Хімія»

 Адаптація тестування 

Як і цьогоріч, оцінювання з окремих дисциплін буде адаптовано для осіб з порушеннями зору. У 2020 році предметні тести з української мови і літератури, математики, історії України та біології надрукують шрифтом Брайля. Також учасникам з порушеннями зору забезпечать відповідні програми для підготовки.

Також, як і у 2019 році, предметні тести з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії  будуть перекладені мовами 6 нацменшин – кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Повний документ наказу з термінами процесу підготовки до зовнішнього оцінювання:

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
2
дн.
0
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!