Новини
1632
16 червня 13:44

Карантин в Україні офіційно продовжать до 31 серпня, – Денис Шмигаль

Наразі Україна перебуває у «зеленій зоні» не лише за внутрішніми показниками, але й за критеріями ЄС.

Карантинні обмеження в Україні будуть продовжені до 31 серпня. Навіть з огляду на те, що ситуація з COVID-19 покращилась, потрібно готуватися до всіх сценаріїв. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду.

Так, наразі Україна перебуває у «зеленій зоні» не лише за внутрішніми показниками, але й за критеріями ЄС.

Уряд офіційно продовжить карантин до 31 серпня, але ми послабимо певні заходи, – наголосив Шмигаль.

Станом на 16 червня в Україні зафіксовано 1045 нових випадків захворювання на коронавірус. Найбільша кількість захворювань – у Києві, Київській та Харківській областях.

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 62 591 людину. Першу дозу вже отримали 1 543 263 людини, а завершили вакцинацію (тобто отримали дві дози) – 287 884 особи, з них 2 людини отримали першу дозу за кордоном.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Чи вакцинуватимуть в Україні дітей від COVID-19: пояснення Віктора Ляшка

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.